Реклама

🤯 Блокчейн може стати рішенням проти зламаних безпілотників або самохідних автомобілів

Čytaty latynkoju
🤯 Блокчейн може стати рішенням проти зламаних безпілотників або самохідних автомобілів
  1. Головна
  2. Крипто
  3. 🤯 Блокчейн може стати рішенням проти зламаних безпілотників або самохідних автомобілів
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Майбутнє, в якому роботизовані таксі й автономні вантажівки будуть безпечно ділити дороги зі звичайними автомобілями, вже близько. Але що станеться, якщо один з автомобілів або безпілотників в системі автономних транспортних засобів буде зламаний?

Якщо зламаний «лідер» починає посилати іншим роботам недостовірні дані, вони повинні бути в змозі розпізнати «брехню» і повернутися на шлях, навіть якщо їх тимчасово направили не туди. Крім того, зламаний лідер повинен бути позбавлений можливості поширювати подальшу помилкову інформацію.

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту й Політехнічного університету Мадрида запропонували рішення, засноване на блокчейні як формі комунікації на основі транзакцій.

Читайте також: 🔥 Наймасштабніша криптоподія 2021 в Україні: Binance Super Meetup відбудеться 22 жовтня

Основна ідея полягає в тому, що роботи в системі зможуть визначити, коли один з них «бреше», виявивши будь-яку невідповідність в блокчейні.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ще однією перевагою блокчейну є постійний запис всіх транзакцій, що дозволяє роботу в кінцевому підсумку зрозуміти, що його ввели в оману, порівнявши неправдиве показання з попередніми транзакціями.

Крім того, в системі кожен лідер отримуватиме фіксовану кількість токенів за додавання транзакцій в ланцюжок. Коли послідовники виявляють помилковий блок, лідер втрачає цей токен, а коли в нього закінчуються токени, він більше не може відправляти повідомлення. Це допоможе запобігти відправленню групі помилкової інформації.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...