Реклама

👛 PayPal анонсував власний криптовалютний гаманець

Čytaty latynkoju
unsplash.com
👛 PayPal анонсував власний криптовалютний гаманець
  1. Головна
  2. Крипто
  3. 👛 PayPal анонсував власний криптовалютний гаманець
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Платіжний сервіс анонсував вихід нового мобільного застосунку — криптогаманця. За словами генерального директора PayPal Дена Шульмана, розробники вже завершили роботу над програмою й вже протягом декількох наступних місяців вона стане доступною для мешканців США. Про це повідомляє YellowBlock.

Очікується, що через застосунок можна буде працювати з високоприбутковими ощадними рахунками, робити інвестиції та навіть обмінюватись повідомленнями. Також генеральний директор зазначив, що кожен гаманець сервісу працюватиме на базі штучного інтелекту та машинного навчання, що робить їх унікальними.

Читайте також: 🔥 Binance провів спалювання токенів BNB майже на $394 млн

PayPal запустив торгівлю криптовалютами ще наприкінці минулого року. Для забезпечення послуги компанія отримала першу умовну ліцензію Bitlicense від департаменту фінансових послуг Нью-Йорка, одного з найбільших національних фінансових регуляторів країни.

Наразі проводити операції з криптовалютами можна лише у США, однак сервіс планує працювати з центробанками по всьому світу, аби послуга була доступною для всіх користувачів платформи.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...