Реклама

🔗 Блокчейн допоможе українським брендам вийти на ринок Сингапуру

У межах програми «Найкраще з України», присвяченій 30-й річниці незалежності, до 30 українських FMCG-виробників зможуть вийти на ринок Сингапуру
Čytaty latynkoju
🔗 Блокчейн допоможе українським брендам вийти на ринок Сингапуру
  1. Головна
  2. Крипто
  3. 🔗 Блокчейн допоможе українським брендам вийти на ринок Сингапуру
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
У межах програми «Найкраще з України», присвяченій 30-й річниці незалежності, до 30 українських FMCG-виробників зможуть вийти на ринок Сингапуру

Глобальна блокчейн-компанія Ambrosus і провідний сінгапурський бізнес-акселератор Business Engineers Asia (BEA) допоможуть до 30 перспективним українським FMCG-виробникам вийти на ринок Сінгапуру з мінімальними ризиками у межах інкубаторної програми «Найкраще з України».

У чому суть програми

Програма охоплює повний набір послуг з експорту товарів: підбір портфоліо, перевезення, проходження митниці, зберігання у країні імпорту, лістинг на провідних онлайн-майданчиках та маркетингову підтримку. Зокрема, виробники матимуть власного представника у Сінгапурі. Платити потрібно буде лише за логістичні послуги та зберігання товарів на складі. Більш того, організатори програми гарантують викупити всю непродану тестову продукцію, якщо така буде.

Яка роль блокчейну

Блокчейн Ambrosus надасть підприємцям докази походження їхніх товарів, зашифровані у QR-коді на пакуванні. Це стане великою конкурентною перевагою для української продукції на ринку Сінгапуру. Відсканувавши QR-код, покупці зможуть побачити актуальну інформацію про бренд (сайт, локацію та фотографії виробництва), сертифікат якості товару та партії, звідки товар прибув, і які точки пройшов на своєму шляху.

Хто може подаватись

Податись на участь у програмі можуть будь-які FMCG-бренди споживчих товарів, чиї товари можуть зберігатись на складі тривалий час. Ключовий критерій відбору — потенційна привабливість для ринку Сінгапуру. У програмі вже беруть участь такі українські бренди як Верес, Yaro, Street soup, Tiziano, Newton’s apple chips.

До речі, завдяки подібній програмі на ринок Сінгапуру вже успішно виходять FMCG-виробники з Польщі, Італії та Мексики.

За більш детальною інформацією щодо участі у програмі звертайтеся до Олексія Дронова, Business Development Director (Business Engineers Ukraine) [email protected].

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...