Реклама

🌴 BBT IEO відкривається 31 травня, лістинг - 4 червня

🌴 BBT IEO відкривається 31 травня, лістинг - 4 червня

Згідно з опитуванням подорожей від Scott’s Cheap Flights, 84% повідомили про свої наміри здійснити міжнародні поїздки в 2021 році, майже одностайні 93% схиляються до внутрішньокраїнних подорожей.

Триваюча пандемія призвела до масового накопичення часу відпусток та невикористаних коштів на відпустку. Більшість респондентів накопичили майже місяць відпусток, а також 2000 $ на фінансування відпусток.

Мандрівники, які бронюють житло, безсумнівно, пройшли через Інтернет-туристичне агентство (OTA), яке виконує ключову роль як туристичний посередник між афілійованими готелями та клієнтами у пошуку найкращих пропозицій.

На сцені OTA вже давно домінують Expedia Group and Booking Holdings, які витратили в 2018 році 10,6 мільярда доларів на канали залучення клієнтів. Ще більше посилюють диспропорцію високі ставки комісійних, що коливаються в межах 15-30% і ставки паритету, які заважають готелям знизити перераховані ціни на інших сайтах.

Bitbook має на меті зруйнувати поточні бар’єри, використовуючи та монетизуючи потоки контенту, створені користувачами, щоб залучити трафік на основі стимулів BBT-токенів в рамках 20-річної довгострокової програми винагород. Творці контентів та інфлюенсери відіграють ключову роль у створенні чисто органічного потоку, тоді як мандрівники можуть заробляти знижки на подорожі у формі BBT за проживання.

Платформа пропонує нижчі ставки комісійних, афілійований маркетинг для сторонніх продуктів, а також персоналізовані рекламні послуги для партнерських продуктів та послуг.

У плани Bitbook щодо побудови партнерської мережі входить Rentals United, платформа, що обслуговує 1500 клієнтів, а також Siteminder, провідний менеджер каналів, який значно покращить вплив на розміщення на борту.

Токени BBT на основі BSC також матимуть програму викупу та спалення, яка використовуватиме 100% чистого доходу для постійних викупів, доки не буде вилучено 90% усього обігу.

IEO BBT буде доступне протягом 1 тижня на ProBit Global, а лістинг буде підтверджений 4 червня відразу після IEO, а всі непродані розподіли буде спалено. Не пропустіть цей шанс отримати бонуси на початковій стадії та назбирати лотерейні квитки для безкоштовної поїздки на Мальдіви.

Отримати BBT >