👏 eBay почне приймати оплату криптовалютою

Čytaty latynkoju
👏 eBay почне приймати оплату криптовалютою

eBay та криптоплатежі

eBay планує приймати криптовалюту як спосіб оплати, а також досліджує галузь незамінних токенів (NFT). Про це повідомив генеральний директор eBay Джеймі Яннон в інтерв’ю CNBC.

Він заявив, що гігант електронної комерції розглядає інші варіанти оплати за допомогою криптовалюти.

Коли планується та які саме криптоактиви будуть на eBay

Хоча Джеймі Яннон не повідомляє, коли саме компанія почне приймати криптовалютні платежі на своїй платформі. Також поки невідомо, який саме криптовалютний актив прийматиметься.

Ми завжди розглядаємо найбільш відповідні форми оплати й будемо продовжувати оцінювати це в майбутньому. У нас немає найближчих планів, але криптовалюта — це те, за чим ми стежимо

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Джеймі Яннон, генеральний директор eBay

eBay та NFT

Читайте також: 😍 Coinbase анонсувала благодійну програму Coinbase Giving

В інтерв’ю CNBC генеральний директор eBay Джеймі Янноне підтвердив, що компанія розглядає варіант прийняття різних цифрових валют. Він наголосив на зацікавленість компанії в тому, щоб вийти на ринок NFT? Гайд з NFT-маркетплейсів і повідомив про те, що нині розглядаються варіанти реалізації цього на практиці.

Більше криптоновин читайте на нашому Telegram-каналі

Все, що можна колекціонувати, є на eBay протягом десятиліть і буде протягом наступних кількох десятиліть. Ми вивчаємо можливості того, як можна легко на eBay запровадити це (NFT — ред.)

Джеймі Янноне, генеральний директор eBay

Останнім часом великі компанії зацікавлені в криптоіндустрії. Останнім часом низка великих фірм почали приймати біткоїни та інші цифрові активи як спосіб оплати. Раніше редакція Na chasi/Crypto повідомляла? CEO Visa: компанія впровадить розрахунки через стейблкоїни та CBDC, що Visa впровадить розрахунки через стейблкоїни та CBDC.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют