💰 Біткоїн є дорожчим за кілограм золота

Čytaty latynkoju
💰 Біткоїн є дорожчим за кілограм золота

Біткоїн VS золото

Нещодавно завдяки останньому ралі біткоїн перетнув ринкову капіталізацію у більш ніж 1 трильйон доларів. Згідно з даними Gold.org, загальний ринковий капітал дорогоцінного металу становить близько 10 трильйонів доларів.

Однак навіть попри таку різницю біткоїн вважається активнішим методом інвестиції — волатильність криптовалюти може як позитивно, так і негативно вплинути на її вартість.

Під час написання цієї новини золото торгується на рівні $1 800, а один токен біткоїна сягає трішки більше аніж $56 тисяч. Останній рекорд біткоїна сягнув понад $58 000 — чого цілком достатньо, аби придбати кілограм золота.

Щоправда, біткоїн лише починає звертати увагу великих інвесторів як актив. З кожним днем все більше й більше компаній та установ інвестують у криптовалюту. Навіть найбільші навчальні заклади США, як виявилось??‍? Гарвард, Єль та інші великі університети світу інвестували у біткоїн, мають активи у біткоїні.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🥰 Мем Nyan Cat продали на криптоаукціоні за 300 ETH

Інвестиції університетів у криптовалюту

Одразу декілька найбільших університетів США інвестували у провідну криптовалюту — Гарвард, Єль, університети Брауна та Мічигану й безліч інших навчальних закладів. Більшість крипторахунків були відкриті протягом 2020 року, однак є деякі, які зробили приблизно 18 місяців тому, себто, у середині 2019 року.

Усі облікові записи навчальних закладів знайшли на біржі Coinbase. Університети мають власні фонди, які формуються з пожертвувань. Кошти використовують для фінансування навчальної та дослідницької діяльності.

Ці ж кошти можуть зберігати в різних активах та навіть інвестувати — як це й трапилось з біткоїном. Як пояснив співзасновник BlockTower Capital Арі Пол, така практика є абсолютно нормальною, оскільки університети також можна розцінювати як інституційних інвесторів.

За підрахунками Гарвард має найбільший фонд — він складає приблизно $40 мільярдів. Фонд Єлю оцінюють в більш ніж $30 мільярдів, університет Мічигану в $12,5 мільярдів, а університет Брауна — $4,7 мільярда. Щоправда, точно не відомо, скільки саме активів університети інвестували у криптовалюту.

Раніше ми писали, як продати вигідніше: у Нігерії біткоїн дорожчий на 46%.? Як продати вигідніше: у Нігерії біткоїн дорожчий на 46%

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют