🤩 Binance оголосили конкурс з мерчем для українських користувачів — багато подарунків

Čytaty latynkoju
🤩 Binance оголосили конкурс з мерчем для українських користувачів — багато подарунків

Конкурси від Binance

Нещодавно офіційна Telegram-група Binance Ukrainian набрала нову рекордну кількість учасників — 10 тисяч користувачів. Аби відсвяткувати цю подію найбільша криптобіржа у світі оголосила одразу декілька конкурсів для користувачів з України.

Серед подарунків можна отримати: торгові ваучери, фірмовий мерч, VIP-квитки на наступний Binance Meetup в Україні та вечерю з командою. Аби взяти участь у заходах, необхідно бути підписаним на Binance Ukrainian, мати обліковий запис на Binance та заповнити Google-форму. Конкурси триватимуть до 29.01.21.

Промо А: «Допомагай колегам — отримуй подарунки»

Для участі відповідайте на питання інших учасників групи, отримуйте рейтинг від бота за кожне повідомлення на кшталт «Rep, дякую, спасибі, дякс, сяп, ?, ?, ?, ?,??, ??, карма» та інші. Увага: спам-коментарі відслідковують й користувачів, що порушили це правило, блокуватимуть з позбавленням права на участь у розіграші. А 10 найактивніших користувачів отримають:

Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд
  • 1 місце — наплічник та шкарпетки Binance
  • 2-4 місце – худі та шкарпетки Binance
  • 5-6 місця — футболки та кепки Binance
  • 7-10 місця – готівкові ваучери на торгівлю (по 27 BUSD)

Промо В «Вдячність за підтримку»

ТОП-5 користувачів із найвищими рейтингами від бота у групі станом на 26.01.21 (окрім адмінів та Binance Angels) отримають будь-яку одиницю фірмового мерчу на вибір: шкарпетки, ранець, кепка, худі або футболка. Переглянути ТОП-користувачів у чаті можна за допомогою тега toprep.

Промо С «Запрошуй друзів — лови подарунок»

Користувачі, що протягом тижня запросять до групи Telegram-групи Binance Ukrainian найбільшу кількість нових учасників, можуть отримати:

  • 1-3 місця — переможці отримають ексклюзивні VIP-квитки на наступний Binance Meetup в Україні та вечерю з командою Binance.
  • 4-9 місця — готівкові ваучери на торгівлю (по 27 BUSD).

Переможців усіх промо-акції оголосять 31.01.2021. А скористатись послугами біржі можна за посиланням.