🤝 Компанія MassMutual інвестувала $100 мільйонів у біткоїни

Čytaty latynkoju
🤝 Компанія MassMutual інвестувала $100 мільйонів у біткоїни

Інвестиції MassMutual

Американська страхова фірма MassMutual придбала 5,5 тисяч BTC — це більш ніж $100 мільйонів інвестицій.

Загалом інвестиційний фонд компанії перевищує $235 мільярдів.

Компанія інвестувала у першу криптовалюту за ціною в $18,3 тисячі. Тепер частка BTC в інвестиційному капіталі компанії складає 0,04%.

MassMutual придбала криптовалюту через інвестиційний фонд NYDIG, який базується в Нью-Йорку. Наразі фонд має понад $2,3 мільярда у цифрових активах. Крім того, MassMutual придбала акції самого фонду на $5 мільйонів. Біткоїн та криптовалюти загалом вже давно стали особливо популярними поміж інституційних інвесторів.

Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

Популярність криптовалют

Як повідомив генеральний директор криптобіржі Ripple Бред Ґарлінгхаус, інституційні інвестори дедалі більше цікавляться криптовалютами. Такий різкий попит обумовлений зростанням ринку за останній час — все більше великих підприємців інвестують в криптовалюти.

Окрім того, криптовалюти є значно зручнішими для великих операцій, аніж традиційні банки. Задля прикладу Бред Гарлінгхаус використав біткоїн та XRP — третій за популярністю токен.

?s=20

За його словами криптовалюти більш захищені від інфляції, аніж звичайні гроші — тому так безпечніше зберігати свої фінанси. А XRP є дуже швидким в обробках транзакцій — лишень 10 секунд. А комісія за його переказ складає менш ніж $0,01.

За допомогою XRP банки та інші установи можуть надсилати фіатну валюту в іншу країну, не чекаючи годин або навіть днів. Щобільше, передача обробляється з меншими ризиками нестабільності, і це дешевше, ніж інші рішення.

Інституційні інвестори намагаються збільшити свою присутність на криптовалютному ринку. Наприклад, Square та MicroStrategy придбали BTC на кілька мільйонів доларів. А нещодавно кількість біткоїн-китів досягла історичного максимуму.