⛏ Стартап засновника Twitter виділить $10 млн на розробку екологічного майнінґу біткоїна

Čytaty latynkoju
⛏ Стартап засновника Twitter виділить $10 млн на розробку екологічного майнінґу біткоїна

Екологічний майнінґ біткоїна

Платіжна компанія засновника соцмережі Twitter Джека Дорсі Square оголосила про плани скоротити свій вуглецевий слід від операцій. Очікується, що свій задум компанія реалізує вже до 2030 року.

Крім того, Square виділить $10 мільйонів на підтримку майнінґу біткоїнів за допомогою відновлювальних джерел енергії.

Своєю чергою Square вже уклала домовленість з компанією Watershed, яка постачає кліматичні програми для підприємств. Цілком імовірно, що компанія перейде на устаткування Watershed вже найближчим часом.

Як зазначила очільниця фінансового відділу Square Амріта Ахуджа, вплив на навколишнє середовище — це один з основних чинників на які звертають у компанії.

Бажання нульового вуглецевого викиду — це наша мета щодо розширення економічних можливостей, оскільки ми хочемо працювати для наших клієнтів, без вкладу в довгострокові кліматичні проблеми світу

Амріта Ахуджа, Очільниця фінансового відділу Square
Читайте також: 📈 Майнери Ethereum заробили за годину рекордний $1 млн

Square закупає криптовалюту для користувачів свого застосунку Cash App. Лишень за третій квартал загальний прибуток від операції становить $32 мільйони. До того ж раніше компанія вже встигла інвестувати у біткоїн $50 мільйонів.

На думку Джека Дорсі, врешті криптовалюта буде повністю базуватись на зеленій енергії.

Згідно з підрахунками, що біткоїн вже споживає значну кількість зеленої енергії, і ми сподіваємося, що ініціатива Square прискорить загальний перехід на відновлювальні джерела

Джек Дорсі, СЕО Square