🎮 У Києві пройде найбільша конференція присвячена блокчейн-іграм CGC Kyiv 2019: що цікавого

Čytaty latynkoju
🎮 У Києві пройде найбільша конференція присвячена блокчейн-іграм CGC Kyiv 2019: що цікавого

Конференція відбудеться у Києві, 10-11 жовтня. На супершоу ігрових інновацій зберуться 1500 відвідувачів з 50 країн світу, 100 спікерів презентують свої доповіді, а найкращі команди будуть змагатися за призовий фонд на хакатоні та багато іншого.

Вчетверте поспіль CGC готова підтвердити статус найбільшої міжнародної конференції, присвяченої блокчейну, цифровим активам, а також VR, AR, AI і іншим передовим технологіям в ігровій індустрії.

Що буде

Випробуйте свої сили в гонці за винагородою на хакатоні, скористайтеся можливістю знайти інвесторів, ефективно продемонструйте свій бренд на стенді або візьміть участь у щорічній церемонії нагородження кращих розробників і проектів.

CGC

  • 1500 учасників з більш ніж 50 країн
  • 500 провідних компаній з ігрової індустрії
  • 100 спікерів, які висвітлюють найактуальніші і найважливіші теми про передові технології
  • Яскраві виставкова і шоукейс зони, заповнені найперспективнішими стартапами, іграми та багатообіцяючими проектами

CGC Pitch

Стартапи з усього світу зможуть презентувати свої проекти інвесторам, що спеціалізуються в технологіях блокчейн, віртуальної та доповненої реальності в ігровій сфері, в форматі «швидких знайомств».

CGC Awards

Щорічна церемонія нагородження за інновації та творчі досягнення в ігровій індустрії. Якщо у вас є ігровий проект з використанням технологій блокчейн, віртуальної та доповненої реальності, а також інших передових технологій, і ви вважаєте, що він шалено крутий – не гайте часу, подайте заявку вже зараз і можливо саме ви станете одним із переможців.

CGC

CGC Showcase

Виставкова зона для інді-розробників ігор – це прекрасна можливість отримати цінні відгуки, встановити партнерські відносини і вирости до нового рівня! 100 команд продемонструють свої продукти учасникам і відвідувачам конференції.

PINE

Система призначення зустрічей – це безкоштовний додаток, який допоможе швидко організувати зустрічі та знайти необхідні контакти. Легкий у використанні додаток спрощує пошук учасників та компаній, дозволяє бронювати спеціально відведені місця для зустрічей, допомагає планувати свій графік відвідування лекцій та усіх активностей.

Networking 

CGC створена для налагодження та розвитку партнерських зв’язків, і пишається своїми фірмовими івентами – це конференції, мітапи, а також незабутні вечірки з продуктивним нетворкінгом. Конференція здивує приємним бонусом i подарує можливість ексклюзивно відвідати культову Чорнобильську АЕС та прогулятися у місті-привиді Прип’ять. 

Дивіться перший трейлер? Дивіться перший трейлер четвертого сезону мультсеріалу «Рік і Морті» – він вийде 10 листопада четвертого сезону мультсеріалу «Рік і Морті» – він вийде 10 листопада.