Без клікбейту: відоме медіа про криптовалюти отримало $20 млн виручки

Čytaty latynkoju
Без клікбейту: відоме медіа про криптовалюти отримало $20 млн виручки

Інтернет-видання про цифрові валюти та криптотехнології Coindesk за підсумками 7 місяців 2018 року має близько $20 млн виручки та вихід на прибутковість. Точні фінансові показники цього медіа не розкривають.

Що варто знати про медіа Coindesk

Coindesk було запущено 2013 року підприємцем та інвестором Шакілом Ханом. Він на той час цікавився курсом Bitcoin і прагнув запустити проект, який давав змогу відстежувати динаміку курсів криптовалют та висвітлювати відповідні новини.

У січні 2016 року проект було продано венчурному фонду Digital Currency Group з Нью-Йорку за $500-600 тис. За даними Axios, на той момент ще не почалася «криптовалютна лихоманка». На момент продажу новим власникам у виданні працювали 10 штатних співробітників, а аудиторія складала 700 тис читачів при виручці близько $2 млн. Станом на літо 2018 року редакція складається із 25 осіб, щомісячна аудиторія сягає 5 млн унікальних відвідувачів. Крім власне медіадіяльності, також команда Coindesk проводить конференцію Consensus. Кількість відвідувачів Consensus-2018 склала 8,5 тис осіб.

Без клікбейту та політики: відоме медіа про криптовалюти отримало $20 млн виручки

Додатково у CoinDesk є дослідницько-аналітичний підрозділ, котрий публікує тематичні звіти щодо кривпторинку. У липні 2018-го проект також запустив подкаст Late Confirmation. Його спонсором виступив Оксфордський університет. Також восени редакція проекту готується запустити власне відеошоу із онлайн-трансляціями наживо.

Раніше ми інформувалиВ Україні запустили інфоплатформу про криптовалюти про запуск українськими розробниками багатомовного агрегатора новин та статей про криптовалюти.