Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv дарує знижку на квитки – 27% до 27-ї річниці Незалежності

Čytaty latynkoju
Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv дарує знижку на квитки – 27% до 27-ї річниці Незалежності

Наймасштабніша криптоподія збере провідних блокчейн-експертів з України та з-за кордону. У своїх доповідях вони поділяться найактуальнішою інформацією про розвиток децентралізованих технологій. Організатори обіцяють: ці дані не знайти у мережі. Але найважливіше – на заході можна особисто поспілкуватися з фахівцями та поставити їм запитання.

Що варто знати про Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Шоста Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv традиційно розділена на зони конференції та виставки. Спікерами виступатимуть маркетологи, бізнесмени, інвестори, трейдери, юристи та представники влади. Усі вони поділяться з аудиторією власним досвідом. Освітня частина включає 2 потоки, один з яких присвячений застосуванню blockchain в бізнесі, а інший – трейдингу і ICO.

До 27-ї річниці незалежності України Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv дарує знижку на квитки

Читайте також: Як еволюціонувало обладнання для майнінгу криптовалют

Оцінити досягнення провідних компаній на крипторинку буде можливо в окремо обладнаній демозоні. Експоненти продемонструють останні тематичні розробки і новітнє обладнання для майнінгу.

Організатори радять не втрачати можливості придбати квитки на Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv зі знижкою 324 UAH. Для цього не треба жодного промокоду – просто зайдіть на сайт з 16 по 24 серпня і придбайте квитки дешевше. Ціна без знижки – 1200 UAH. | Ціна зі знижкою – 876 UAH.

Виставка-конференція, присвячена блокчейну та криптовалютам, відбудеться 19 вересня 2018 року в Києві у КВЦ «Парковий».

Придбати квиток зі святковою знижкою 27%!