Post cryptum — оподаткування криптовалют, повернення Tezos та ідеальний blockchain

Čytaty latynkoju
Post cryptum — оподаткування криптовалют, повернення Tezos та ідеальний blockchain

Створено «криптолігу справедливості»

Coinbase, eToro, Cryptocompare, CEX.io створили організацію Crypto UK, яка має намір співпрацювати з урядом Великобританії. Вона допоможе запобігти відмиванню грошей та іншим незаконним діям з використанням біткоїнів та інших криптовалют, а також поліпшить захист клієнтів. Проте, група не буде займатися регулюванням ICO, яке отримало критику з боку регулюючих органів у всьому світі.

Ідеальний блокчейн: бути чи не бути

Професор MIT зібрав $4 млн для створення ідеального блокчейну. Його протокол Algorand отримав підтримку від венчурних капіталістів Pillar та Union Square Ventures. Algorand є останньою спробою побудувати повністю нову блокчейн-систему. Проект націлений на вирішення деяких проблем, пов’язаних з управлінням в розподілених системах. Algorand планує використовувати кошти для створення своєї команди розробників і підтримки продовження роботи над протоколом.

Lenovo перевірятиме документи за допомогою blockchain

Lenovo подала заявку в США (USPTO) на патентування  системи «аналізу цілісності документів» з використанням blockchain-безпеки. Використання цифрових підписів, закодованих в документах, на відміну від фізичних підписів, гарантує, що після підписання документ не був змінений. У короткому резюме патенту пояснюється, що процесор ідентифікує «символ цілісності» всередині документа, перетворює його в «карту цілісності» і потім зіставляє карту з фізичним документом для верифікації документа.

Платформа Tezos незабаром буде запущена

У липні 2017 року стартап Tezos отримав рекордну суму коштів у розмірі $232 млн за рахунок первинного розміщення токенів (ICO). З тих пір платформа втягнута в судові розгляди стосовно дотримання правил Комісій з цінних паперів та бірж США (SEC). Проте, на конференції UCLA Кетлін Брейтман заявила, що готова дати поштовх проектові і випустити токени XTZ, незважаючи на юридичні проблеми. Брейтман вважає, що це, звичайно, несправедливо, але потрібно публікувати код.

Ізраїль визначив метод оподаткування криптовалют

Податкова служба Ізраїлю випустила циркуляр, згідно з яким на криптовалюти будуть накладені такі податки:

  • приватні інвестори повинні будуть заплатити 25% на приріст кріптовалютного капіталу;
  • криптобіржі та інші послуги, пов’язані з криптовалютами, повинні будуть сплачувати 17% податку на додану вартість;
  • діяльність трейдерів і майнерів також буде обкладатися податком на додану вартість в розмірі 17%

Стартап Remme за добу залучив $18 млн на ICO

Стартап Remme у 2015 році заснував Олександр Момот. Проект займається розробкою рішень у галузі комп’ютерної безпеки, зокрема, безпарольною автентифікацією користувачів і пристроїв на основі блокчейн. Команда складається з 20 працівників, офіси компанії розташовані в Києві та Одесі.