Реклама

🌐 Понад 1000 учасників з креативних індустрій беруть участь у безоплатній програмі Creativity Beyond Borders 

Метою програми є допомога бізнесам подолати мовний бар'єр та навчитися вести справи з іноземними клієнтами
Čytaty latynkoju
🌐 Понад 1000 учасників з креативних індустрій беруть участь у безоплатній програмі Creativity Beyond Borders 
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🌐 Понад 1000 учасників з креативних індустрій беруть участь у безоплатній програмі Creativity Beyond Borders 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Метою програми є допомога бізнесам подолати мовний бар'єр та навчитися вести справи з іноземними клієнтами

Creativity Beyond Borders — це безоплатна акселераційна програма для представників креативних індустрій. Вона спрямована на покращення процесів управління та розуміння ролі англійської мови в міжнародному контексті, залучення іноземних компаній до співпраці, а також здобуття знань з міжнародного PR та маркетингу. Своїм досвідом діляться експерти з українських та міжнародних компаній, серед яких The Base, Wunderdogs, Genesis, Berkeley Haas. Програму організовують соцмережа та освітня платформа для креативних індустрій CASES у межах мовної програми Future Perfect. До участі вже долучились понад 1000 учасників!

Ключова мета програми — навчити фахівців вести бізнес з іноземними клієнтами

Креативні галузі поєднують різноманітні сфери, ґрунтуючись на людському таланті та інтелекті. Продукти цих галузей часто не потребують складного виробництва і можуть існувати у цифровому форматі, що полегшує їхнє експортування. Це відкриває потенціал для українських компаній у креативних галузях для міжнародного розширення від України до будь-яких країн світу.

Саме тому, CASES та Future Perfect проводять акселераційну програму Creativity Beyond Borders, метою якої є допомога бізнесам подолати мовний бар’єр та навчитися вести справи з іноземними клієнтами.

Програму читають експерти з міжнародних та українських компаній

Програма складається з серії вебінарів від фахівців з українських та міжнародних компаній, серед яких The Base, Berkeley Haas, Cornell Law School, Wunderdogs, Genesis, Juscutum, KOLO, HyperHormal Agency, BÓVA Community Agency, Nebo ideas agency, Spiilka Design Büro, Sigma Software, American University Kyiv та English4IT.

Учасники дізнаються, як успішно просувати свої послуги та укладати контракти, які правові аспекти важливі при роботі з іноземними партнерами, як залучати контракти від компаній за кордоном, а також як створювати продукти для глобального ринку.

Програма викладається англійською мовою.

Уже понад 1000 учасників приєдналися до програми

Участь у програмі є безоплатною, проте необхідно зареєструватися за посиланням. Матеріали доступні учасникам постійно, а наприкінці навчання можна отримати цифровий сертифікат.

Довідка

CASES — соціальна мережа та EdTech-платформа для креативних індустрій. На платформі можна навчатись або викладати, розвивати власне портфоліо та вести блог, ділитися новинами та відкривати для себе нові ідеї, а також знаходити 
партнерів для співпраці.

Future Perfect — це мовна програма, що втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України й Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...