Реклама

Сільпо, Нова пошта та інші компанії змінили лого на дитячі малюнки за ініціативи Клубу Добродіїв

До Дня захисту дітей  
Čytaty latynkoju
Сільпо, Нова пошта та інші компанії змінили лого на дитячі малюнки за ініціативи Клубу Добродіїв
  1. Головна
  2. Креатив
  3. Сільпо, Нова пошта та інші компанії змінили лого на дитячі малюнки за ініціативи Клубу Добродіїв
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
До Дня захисту дітей  

Укрзалізниця, Rozetka, Нова Пошта, Сільпо, Megogo та інші впізнавані українські бренди доєднались до “Відповідальної ініціативи” та змінили логотипи на дитячі малюнки до Дня захисту дітей. Ініціатором цього проєкту став благодійний фонд Клуб Добродіїв. 

Кампанія запустилась 31 травня. За добу Клуб Добродіїв отримав більше 60 запитів на участь від великих та середніх бізнесів. 

Зміною логотипів благодійники разом з бізнесами хочуть привернути увагу до Дня захисту дітей. Окрім цього Клуб Добродіїв запустив краудфандинг та планує зібрати 1 мільйон гривень на психологічну підтримку та відновлення дітей війни.

1 червня – день, який створений, щоб говорити про захист та підтримку дітей. І, що найголовніше – діяти. Сьогодні реальність така, що всі українські діти – це діти війни, і безслідно вона не проходить ні для кого. Вже за кілька років це покоління стане рушійною силою країни, її відновлення та відбудови. Тож закликаємо долучатися до підтримки дітей та підлітків вже сьогодні, адже їхнє сучасне – наше майбутнє.

Марія Тодорчук , Засновниця та керівниця Клубу Добродіїв

Підлітки зі Словʼянська, Маріуполя, Кривого Рогу, Києва та інших куточків України намалювали логотипи для провідних компаній, серед яких: Укрзалізниця, Нова Пошта, Rozetka, Сільпо, Дарниця, Megogo, Фокстрот, MOYO, Bursa Hotel, DRUZI Cafe, Zagoriy Foundation, UAnimals, Avangarden, УЛІС, Літосвіта, Green Country, ALLSTARSIT, Green Forest та агенції ANGRY, Havas Village, Postmen, Taktika, Air Brands, ahentsiia. 

Деякі з бізнесів створили благодійні спеціалітети, як от “пиріжок зі смаком дитинства” від Тітки Клари, який продаватимуть ексклюзивно 1 червня, та лимонад від Aльтруiст, що наливатимуть з 31 травня до 15 червня. Усі кошти з продажів цих продуктів спрямують на допомогу дітям.

Благодійники запрошують інші свідомі бізнеси та просто небайдужих людей також долучитися до великого дружнього збору. Уже понад 100 класних дорослих обʼєдналися та відкривають власні дружні банки, стартуючи від 5 тис. грн. Щоб долучитись до ініціативи, потрібно написати координатору Клубу Добродіїв в Telegram.

Нова традиція привертати увагу та об’єднувати зусилля до Дня Захисту дітей за ініціативи Клубу Добродіїв відтепер проходитиме щороку.

1 червня День Захисту Дітей відзначатиметься і в “Місці Сили” – спеціально створеному для підлітків просторі Клубу Добродіїв. Тут пройдуть арттерапевтичні заняття для дітей та їх дорослих, дискусії та сімейна фільмотерапія.

Про фонд

Клуб Добродіїв – це всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям з 2016 року. Під час війни вона працює за напрямками: 

  • покращення емоційного стану та ментального здоровʼя дітей та підлітків через творчість та активності соціально-емоційної підтримки;
  • допомога підліткам у розвитку стійкості через навчання важливим життєвим навичкам.
  • термінова допомога родинам із дітьми, які опинилися на межі виживання; 

З початку повномасштабної війни Клуб Добродіїв підтримав понад 150 000 дітей.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...