Реклама

Відео до Дня пам'яті жертв Голокосту від українських медіа та креативників 

Українські медіа та креативники створили відео-reels до цьогорічного Дня пам'яті жертв Голокосту
Čytaty latynkoju
Відео до Дня пам'яті жертв Голокосту від українських медіа та креативників 
  1. Головна
  2. Креатив
  3. Відео до Дня пам'яті жертв Голокосту від українських медіа та креативників 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Українські медіа та креативники створили відео-reels до цьогорічного Дня пам'яті жертв Голокосту

До початку радянсько-німецької війни єврейське населення на теренах України складало майже 3 мільйони, більшості не вдалося евакуюватися. Кількість жертв перевищила 1,600,000. Це понад чверть від загальної кількості. 

До цьогорічного Дня пам’яті жертв Голокосту українське ліве видання «Спільне», ГО «Після тиші» та агенція linza agency створили відео-reels про цю жахливу трагедію.

«Осмисленню трагедії Голокосту і тому, як ці події стали можливими, присвячено чимало історичних і філософських праць. Проте з кожним роком і новим поколінням памʼять про них стає усе більш абстрактною і віддаленою. Ідея нашої анімації полягала в тому, щоб зробити її живою і доступнішою для аудиторії. Саме тому ми вирішили озвучити і проілюструвати спогади свідків тих страшних подій», — розповідає Бадеха Ліля, комунікаційниця журналу «Спільне».

«Події Голокосту вплинули на долі мільйонів людей в Україні: на їхні життєві траєкторії, поведінкові моделі, на специфіку їхньої пам’яті про Другу світову. Щоб усвідомити цей вплив важливо звертати увагу саме на індивідуальні досвіди в часи екстремального насильства, на те як пережило їх і як згадує про них покоління наших бабусь та дідусів», — доповнює Андрій Усач, голова ГО «Після тиші».

Серія кадрів

«Задача була непроста через складність теми та побажань клієнта розповісти про це доступно, зробити історії очевидців живими. Нам треба було грамотно підібрати і поєднати візуально анімаційну частину з написаним сценарієм. Колажно-ілюстративний підхід дозволив інтегрувати статистичні дані і пряму мову очевидців цієї трагедії. Оскільки я на цьому проєкті також була ілюстратором, то вирішила промалювати сцени у власному стилі, де ілюстрації нагадують живописні імпресіоністичні роботи, в яких відтворені враження та спостереження відчуттів і переживань», — каже Роксолана Дейнега, артдиректорка linza agency.

Відео створене за підтримки Rosa Luxemburg Stiftung в Україні.

Креативна команда:

Іванка Власюк — продюсерка, linza agency;

Роксолана Дейнега — арт-директорка та ілюстраторка, linza agency;

Юля Плевако — моушендизайнерка;

Михайло Мироненко — звукорежисер.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...