17 березня завершився дев’ятий сезон «Зимової Країни» на ВДНГ. Цього року його відвідали понад 1,2 млн людей, що стало рекордним показником за історію існування проєкту.
![](https://static.nachasi.com/wp-content/uploads/2024/03/6604267547f0e_Ковзанка-scaled.jpg)
Найпопулярнішими локаціями «Зимової країни» стали атракціони, ковзанка та «дебютанти» — виставка крижаних скульптур «Снігова королева» й експозиція «Illuminarium. Магія світла». Відвідуваність 1 212 000 людей — найбільша в історії існування проєкту.
У межах цьогорічної «Зимової країни» окремий акцент зробили на вивченні та шануванні українських традицій. Зокрема, на ВДНГ показали Фольклорно-етнографічну виставу, що знайомила гостей Експоцентру з традиціями Різдва, Маланки й Водохреща. А фіналом зимового періоду стала «Масниця», яку провели максимально наближено до автентичних святкувань: з відповідними оформленням комплексу, співами веснянок, спалюванням опудала та куштуванням страв національної кухні.
![](https://static.nachasi.com/wp-content/uploads/2024/03/660426bb36a97_Центральна_площа-scaled.jpg)
Крім того, «Зимова країна» вже традиційно стала платформою для підтримки захисників й захисниць. Локації та бізнеси, що працювали на проєкті, зібрали на Сили оборони понад 1,5 млн грн. А в рамках соціальних днів ВДНГ прийняв понад тисячу дітей від більш ніж 10 благодійних організацій, соціальних служб та державних установ, які змогли безкоштовно відвідати локації «Зимової країни».