Реклама

Волонтери закликають українців віддавати книжки на благодійність 

Волонтери збиратимуть книги для подальшого благодійного розпродажу. 
Čytaty latynkoju
Волонтери закликають українців віддавати книжки на благодійність 
  1. Головна
  2. Креатив
  3. Волонтери закликають українців віддавати книжки на благодійність 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Волонтери збиратимуть книги для подальшого благодійного розпродажу. 

З 24 березня по 14 квітня найбільша всеукраїнська волонтерська мережа Volunteer Community та громадська організація “Зграя” проведуть благодійну акцію “Конвертуємо книги в допомогу”. Вона приурочена міжнародній ініціативі “День добрих справ”, яка одночасно проходить в 120 країнах за участі тисяч волонтерів. 

Волонтери збиратимуть книги для подальшого благодійного розпродажу. Усі кошти, отримані від продажу, будуть використані для підтримки кризових категорій українців.

Благодійники запрошують усіх, хто має можливість, приєднатися до благодійної ініціативи. Для цього необхідно пожертвувати художню й наукову літературу в хорошому стані українською і англійською мовами. 

Якщо ви хочете приєднатися до акції, шукайте представників Volunteer Community у своєму місті на сайті – vcua.org.

Довідка:

Волонтерська мережа “Volunteer Community” має 32 центри, які працюють у 25 містах України. Вона реалізує соціальні проекти та ініціативи, які направлені на допомогу нужденним людям похилого віку, дітям групи ризику, людям з особливими потребами, розвиває проекти у соціально важливих сферах життєдіяльності – екологія, допомога тваринам, здоровий спосіб життя, а також займається освітою волонтерів. 

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...