Реклама

ДСНС потребує пожежно-рятувальної техніки – Netpeak Group пропонує українському бізнесу алгоритм допомогти рятівникам

Čytaty latynkoju
ДСНС потребує пожежно-рятувальної техніки – Netpeak Group пропонує українському бізнесу алгоритм допомогти рятівникам
  1. Головна
  2. Креатив
  3. ДСНС потребує пожежно-рятувальної техніки – Netpeak Group пропонує українському бізнесу алгоритм допомогти рятівникам
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Державна служба надзвичайних ситуацій України (ДСНС) потребує пожежної та аварійно-рятувальної техніки. Компанія Netpeak Group запропонувала новий спосіб допомогти ДСНС – відмовитися від традиційних корпоративів та провести замість них благодійні онлайн-івенти, за підсумками яких зібрані кошти будуть спрямовані на придбання необхідної техніки для рятувальників.

Netpeak Group провела онлайн-шоу «Хто хоче зібрати на тачку» (аналог шоу «Хто хоче стати мільйонером»), на якому співробітники, відомі українські гумористи та блогери змагались, щоб зібрати 500 000 грн. на пожежну автівку Dennis Sabre для ДСНС (ця сума була заздалегідь підготовлена Netpeak Group). Ще 60 000 задонатили айтівці під час самого заходу на соціальні проєкти краудфандингової платформи “Моє Місто”.

«Ми розуміємо, чому в цей час багато компаній відмовляються проводити традиційні корпоративи. Ми пропонуємо альтернативний варіант – провести благодійний онлайн-івент, який не тільки буде цікавим для співробітників, але й принесе користь Україні», – зауважив фаундер Netpeak Group Артем Бородатюк.

Netpeak Group створила спеціальний покроковий мануал з проведення благодійного онлайн-івента, який може використовуватися іншими компаніями. У ньому прописані всі етапи проведення івенту, від організації заходу до алгоритму купівлі та передачі пожежної автівки.

«Ми хочемо популяризувати цю ідею серед IT-компаній та інших бізнесів. Ми вважаємо, що це чудовий спосіб зробити щось корисне для України та її громадян», – додала Ольга Пачесна, CEO Netpeak New.

Компанія підписала меморандум з ДСНС, тож зможе виступити в якості контактної особи з рятувальниками, за потреби знайти підрозділ ДСНС, для якого потрібна необхідна рятувальна техніка.

«Ми вдячні кожному і кожній, хто сьогодні технічно підсилює нашу Службу. Адже ледь не щодня ворог нищить та пошкоджує автівки, спецобладнання вогнеборців, руйнує пожежно-рятувальні частини. Крім того, обсяг робіт ДСНС від початку великої війни збільшився в рази. Тож ми постійно маємо необхідність у технічному підсиленні. Проте, завдяки небайдужості українців, наші рятувальники завжди відчувають підтримку не лише словом, але й ділом. І ми дякуємо за турботу та увагу до Служби порятунку», – додав Роман Примуш, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Компанії, які хочуть допомогти ДСНС, можуть звернутися до координатора цієї програми Netpeak Group ([email protected]) за алгоритмом дій та контактною інформацією.

Netpeak Group – група IT-компаній, що об’єднує 24 бізнеси, 3 громадські організації та 1200+ фахівців по всьому світу.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...