Реклама

🛌 В Україні 17 листопада відбудеться благодійний День піжам: як долучитись

Čytaty latynkoju
🛌 В Україні 17 листопада відбудеться благодійний День піжам: як долучитись
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🛌 В Україні 17 листопада відбудеться благодійний День піжам: як долучитись
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

17 листопада Фундація Дім Рональда МакДональда запрошує українців взяти участь у благодійній акції День Піжам. Аби долучитись, потрібно у цей день одягнути піжаму — на роботі, навчанні чи просто вдома, а також зробити благодійний внесок на підтримку сімей важкохворих дітей.

Цьогоріч кошти, зібрані в День піжам, підуть на створення першого в Україні Дому Рональда МакДональда на території найбільшої національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». У будівлі буде до 50 спальних кімнат, що дасть можливість родинам, діти яких проходять тривале лікування, разом жити на території лікарні в затишку та домашній атмосфері.

Як доєднатись до акції День Піжам, виконавши 3 простих кроки:

  1. 17 листопада провести день в піжамі;
  2. Поділитися фото в піжамі з хештегом #Деньпіжам;
  3. Зробити благодійний внесок на сайті фундації на будівництво Дому Рональда МакДональда

Для більшості з нас піжама — те в чому ми спимо, але для хворих дітей це вбрання в якому вони змушені перебувати цілодобово, і при цьому атрибут, що нагадує рідну домівку. Цьогоріч ми наважились повторити акцію День піжам, яку у попередні роки вже полюбили тисячі українців. З допомогою партнерів і благодійників ми побудуємо «Дім Рональда МакДональда», що дозволить родинам бути поруч у лікарні і економити їм кошти на проживанні й харчуванні.

Галина Соловей, директорка БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні»

Зведення Дому Рональда МакДональда дасть можливість тисячі дітей і їхніх рідних щороку бути разом під час лікування. Фундація називає цю програму «дім поза домом», адже він забезпечує сім’ї теплом і зручностями, які дарує домівка, а також підтримкою команди Фундації, волонтерів та інших сімей. Крім комфортабельних спалень сім’ям доступні до користування спільні простори, як-от сучасна кухня, ігрові кімнати, бібліотека. Перебуваючи там, в оточенні інших дітей та батьків, сім’я зможе відволіктися від складного процесу лікування. У підвальному приміщенні буде облаштовано укриття.

Всеукраїнський День піжам проводиться в Україні вчетверте, цього року за підтримки Zagoriy Foundation. В минулі роки залучені від акції кошти йшли на фінансування Сімейних кімнат Рональда МакДональда, що діють в дитячих лікарнях Києва, Вінниці, Сум, Львова, Рівне і Харкова.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...