Реклама

👨‍🎨 Як створити мистецьку резиденцію? Відповідь – у Підказнику від УКФ, Українського інституту та House of Europe

В основі Підказника аналіз досвіду ключових арт-резиденцій України
Čytaty latynkoju
👨‍🎨 Як створити мистецьку резиденцію? Відповідь – у Підказнику від УКФ, Українського інституту та House of Europe
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 👨‍🎨 Як створити мистецьку резиденцію? Відповідь – у Підказнику від УКФ, Українського інституту та House of Europe
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
В основі Підказника аналіз досвіду ключових арт-резиденцій України

Ініціатива з підтримання мистецьких резиденцій «Заправка», організаторами якої є УКФ, Український інститут та House of Europe, презентувала перший україномовний посібник з організації мистецьких резиденцій в Україні.

 

В основі Підказника аналіз досвіду ключових арт-резиденцій України, з організаторами яких команда «Заправки» провела низку глибинних інтерв’ю. Інформація у Підказнику подана за логікою підготовки до проведення резиденції, починаючи з теорії – чим є й для чого існують мистецькі резиденції, та поступово переходячи до практичних аспектів, серед яких фандрейзинг, робота з командою та резидентами, комунікаційна стратегія, звітування тощо.

Також у Підказнику можна знайти інформацію про сталі мистецькі резиденції в Україні різного формату та типу фінансування, а також корисні матеріали, серед яких шаблон угоди з резидентами, проєкт бюджету та загальний чекліст.

 

Одна з рецензенток Пізказника, кураторка Анастасія Хлєстова зауважила: «Я думаю, що Підказник може стати в нагоді не лише людям, які планують резиденції, а й тим, хто хоче зрозуміти, як функціонувати в культурі і як організовувати фестивалі, виставки, тощо».

Завантажити Підказник можна за посиланням.

Підказник створений за підтримки Українського культурного фонду, програми ЄС House of Europe та Українського інституту.

«Заправка» — міжінституційна ініціатива з підтримання мистецьких резиденцій Українського інституту, Українського культурного фонду та програми Європейського союзу House of Europe, яка діє з 2020 року. Основними цілями ініціативи є: збільшення видимості й системного представлення українських мистецьких резиденцій у міжнародному та локальному фаховому полі; підвищення професійних стандартів резиденційних програм в Україні; інформування українську та міжнародну професійну спільноту про можливості, що існують для митців, курторів та інших фахівців сектору культури та мистецтва. Команда «Заправки» — Юлія Аленіна, Катерина Алимова, Лесь Виноградов, Наталія Керницька, Анастасія Мануляк, Дмитро Рекеда, Ліна Романуха та Ольга Тихонова.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...