Реклама

🚀 PayPal повноцінно зайшов в Україну

Čytaty latynkoju
🚀 PayPal повноцінно зайшов в Україну
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🚀 PayPal повноцінно зайшов в Україну
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Українські користувачі нарешті дочекалися того, на що чекали десятиліття (особливо айтівці та інші фрілансери). Платіжна система PayPal повноцінно запрацювала в Україні (у форматі «Сім’я та друзі»).

Раніше PayPal працював лише на оплату сервісів. Ви могли зареєструватися у PayPal, прив’язати свою банківську картку та здійснювати за його допомогою різноманітні онлайн-платежі: наприклад, стрімінгові сервіси або купувати щось в онлайн-магазинах за кордоном.

Сьогодні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про повноцінний запуск сервісу в нашій країні.

Тепер ви можете надсилати кошти іншим користувачам PayPal, а головне — отримувати платежі на свій акаунт за послуги. Ми перевірили роботу системи та спробували переказати кошти з одного українського акаунта PayPal на інший і назад. Також ми спробували отримати кошти з польського акаунта на український. В обох випадках переказ спрацював.

Також можна виводити кошти з акаунтів PayPal на картки VISA і MasterCard. Комісії для українських користувачів не буде до 30 червня 2022 року, йдеться в офіційному повідомленні компанії. Наразі мова не йде про повноцінну бізнес-активність, а лише персональні перекази та вивід коштів.

Валюти: USD, CAD, GBP and EUR.

Історія входу PayPal на український ринок дуже складна. Сервіс довгий час відмовлявся працювати в Україні. Спочатку в компанії пояснювали це нашим законодавством. Коли Національний банк України, уряд та Верховна Рада значно спростили роботу платіжних систем, в PayPal вирішили, що наш ринок — не пріоритетний для них.

Присутність PayPal в Україні є особливо важливою для фрілансерів та бізнесу: більшість замовників працює саме з цією платіжною системою. Через неможливість отримувати платежі за допомогою PayPal можуть зриватися цілі угоди.

Також це ще один зручний спосіб міжнародних переказів і для пересічних громадян.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...