Реклама

«Не блукайте лабіринтом запитань»: Мінцифра запустила креативну комунікацію в Gulliver

Команди Мінцифри та Green Penguin зобразили пошук відповідей у вигляді лабіринту й закликають не блукати ним, а користуватися Гідом.
Čytaty latynkoju
«Не блукайте лабіринтом запитань»: Мінцифра запустила креативну комунікацію в Gulliver
  1. Головна
  2. Креатив
  3. «Не блукайте лабіринтом запитань»: Мінцифра запустила креативну комунікацію в Gulliver
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Команди Мінцифри та Green Penguin зобразили пошук відповідей у вигляді лабіринту й закликають не блукати ним, а користуватися Гідом.

Раніше, щоб дізнатися, як отримати довідку чи подати звернення, доводилося гуглити, розумітися на складних термінах або телефонувати за стаціонарними номерами держустанов, де нескінченна перерва на обід. Команди Мінцифри та Green Penguin зобразили цей процес у вигляді лабіринту, який розмістили на першому поверсі Gulliver. Але закликають не блукати ним, а одразу користуватися Гідом з державних послуг.

Вигляд лабіринту в Gulliver

Вигляд лабіринту в Gulliver

Це онлайн-портал Мінцифри, де можна дізнатися, як отримати будь-яку держпослугу. Для цього потрібно лише відсканувати QR-код у середині лабіринту.

З лабіринтом можуть взаємодіяти кияни, гості столиці, усі хто відвідують торгово-розважальний центр. Адже завдяки тому, що Gulliver має 7 поверхів, лабіринт можна побачити відразу при вході, а також споглядати зверху.

«Гід сьогодні — це 2,2 тисячі держпослуг, про які людям більше не доведеться «просто запитувати» в держорганів або платити посередникам, 2,1 мільйона користувачів, 20 тисяч нових відвідувачів у середньому щодня», — заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Також на різних поверхах торговельного центру розмістили постери про державні послуги. Таким чином біля дитячих магазинів було розміщено інформацію про бебі-бокс, а біля магазинів декору — про реєстрацію нерухомого майна.

Юлія Курова, креативна директорка Green Penguin: «Ми хотіли цікаво візуалізувати пошук відповідей на складні запитання та розповісти про держпослуги з легкістю та простотою. Так з’явилася візуальна метафора лабіринту».

Катерина Жураківська, маркетинг директор Gulliver: «Ми прекрасно розуміємо, що сьогодні час — найцінніший ресурс, який ми маємо. Тому завжди підтримуємо креативні ідеі, які не просто розважають, а ще дають корисну інформацію».

Лабіринт розміщуватиметься до 30 січня в рамках комунікаційної кампанії «З Гідом все просто». Кампанія реалізується в межах «Я відчуваю зміни» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), USAID Transformation Communications Activity.

Детальніше на сайті Мінцифри.

 

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...