Реклама

📚 В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями  

Напередодні Нового року вийшла друком книга «Талант: інструкція з використання»
Čytaty latynkoju
📚 В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями  
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 📚 В Україні видали перший практичний путівник креативними індустріями  
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Напередодні Нового року вийшла друком книга «Талант: інструкція з використання»

Видання, створене Фундацією Дарини Жолдак у співпраці з Видавництвом Старого Лева розповідає підліткам та їхнім батькам про креативні індустрії та про те, як знайти, відчути, реалізувати талант і перетворити його на професію.  

Згідно з дослідженням Kantar Україна, понад 80% підлітків не розуміють, як можна розвивати свої здібності, а 70% не впевнені, що можуть реалізувати свій творчий потенціал в Україні.

«Наше суспільство схильне недооцінювати силу таланту, через що молодь вимушена обирати “нормальну” професію і, як наслідок, зраджувати своєму хисту. Фундація Дарини Жолдак, яку я заснував у пам’ять про свою першу дружину, створила книгу «Талант: інструкція з використання», щоб кожен підліток дізнався, як реалізувати свій творчий потенціал. Дарина була надзвичайною, талановитою, світлою та принциповою людиною. Я щасливий, що на її честь відбувається стільки проєктів, які змінюють життя молодих творчих людей».

Андрій Федорів, підприємець, експерт із маркетингу та інвестор

Книга — унікальний путівник креативними індустріями, який стане в пригоді не тільки підліткам у пошуках себе, а й допоможе їхнім батькам по-новому оцінити творчі професії та підтримати дітей на шляху до реалізації.

В основі видання — реальні історії успішних українців. Кожен розділ описує одну з креативних галузей, містить інтерв’ю з героєм та карту професій.

Героями книги стали Слава Балбек (архітектура), Антон Большаков (відеоігри), Володимир Смирнов та Сергій Майдуков (дизайн), Ярослав Ажнюк (ІТ), Антоніо Лукіч (кіно), Дана Павличко (книговидання), Валерія Гузема (крафт), Ірма Вітовська (театр), Маша Рева та Ірина Данилевська (мода), Майкл Щур (медіа), Назар Білик (мистецтво), Ната Жижченко (музика) та Андрій Федорів (реклама та маркетинг).

Кожен герой цієї книжки чесно розповідає про свої переживання на шляху становлення. Дехто вперше розкриває непрості моменти зі своєї біографії, які часто і ставали вирішальним чинником змін. Жодне інтерв’ю не цензурували, бо сила цієї книжки в правді та в реальному, не теоретичному досвіді.

Марія Артеменко, громадська діячка, СЕО Фундації Дарини Жолдак.

Окрім історій професійного становлення героїв, видання містить практичні завдання. Так, наприклад, для відеоігор потрібно вигадати героя, яким би хотів стати сам читач, для кіно — завести блокнот спостережень, для маркетингу та реклами — вигадати 50 запитань про будь-який товар, для моди — уявити себе супергероєм та намалювати ескіз свого костюму, а для архітектури — намалювати предмет інтер’єру, який не повністю виконує свою функцію.

Участь у цьому проєкті — велика честь та внесок у майбутнє України. Адже коли ти обираєш професію, яку любиш, і вона тебе щодня надихає, ти не працюєш, а живеш. Тож найголовніше, що ми маємо донести наступному поколінню: варто займатися улюбленою справою, щоб прокидатися з почуттям любові до свого життя.

Слава Балбек , український архітектор

Книга дає відповіді на поширені запитання, які ставлять собі зумери в пошуках себе: ким я можу стати? Як використати свої навички й талант у професійному житті? Що на мене чекає, якщо я оберу цей шлях? Як творчі люди досягають успіху?

Опис кожної креативної галузі доповнюється переліком професій, які можна опанувати. У сфері ІТ — це не лише програміст, а й кіберполіцейський, тестувальник та навіть білий хакер; у кінематографі, окрім актора і сценариста, це звукорежисер, монтажер та освітлювач; у рекламі та маркетингу — стратег, PR-менеджер, креативний директор, а в музиці — діджей, музичний критик і гастрольний менеджер.

Чудово, що книга об’єднує людей, які бажають показати молоді іншу сторону праці, заробітку, надихають та мотивують іти вперед, не боятися нового і досягати своєї мети. Отримавши видання, донька майже одразу сказала мені, що зрозуміла, для чого потрібно наполегливо вчитися. Книгу вона вже дочитує.

Тетяна Санжар , мама дівчинки-підлітка

Путівник «Талант: інструкція з використання» можна замовити на сайті видавництва або ж придбати у книгарнях.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...