Реклама

👸 У пошуках прихованих сенсів дитячих книжок: 9 альтернативних ілюстрацій від художників-міленіалів 

В мережі представили новий проєкт про приховані сенси у дитячих книгах.
Čytaty latynkoju
👸 У пошуках прихованих сенсів дитячих книжок: 9 альтернативних ілюстрацій від художників-міленіалів 
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 👸 У пошуках прихованих сенсів дитячих книжок: 9 альтернативних ілюстрацій від художників-міленіалів 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
В мережі представили новий проєкт про приховані сенси у дитячих книгах.

Depositphotos і команда ілюстраторів Projector Institute звернулися до світових бестселерів дитячої літератури й спробували переосмислити їх з позиції дорослої людини. Результатом дослідження стали нові, неявні сенси казок, які важко усвідомити у дитячому віці. У фокусі опинилися питання ментального здоров’я, самореалізації й внутрішньої сили, а також здорових відносин у родині й суспільстві. Художники відобразили ці теми в альтернативних ілюстраціях до всесвітньо відомих казок.

Автор: Анастасія Іванова

Автор: Анастасія Іванова

У цьому проєкті ми хотіли поговорити про те, що непокоїть творців не тільки з точки зору професійного розвитку, але й порушити загальнолюдські теми. Дати художникам можливість у дорослому віці через творчість переосмислити ідеї книжок, які формували світогляд міленіалів — найактивнішого й найчисельнішого покоління у мережі. А ще — останнього покоління, яке виросло без гаджетів, цілодобового доступу до Google, соцмереж та інтернету. Важливим джерелом знань для багатьох міленіалів стали книги. А вік, у якому вони вперше взяли їх до рук, часто збігався з віком формування їхньої особистості

Таті Тімошенко, креативна директорка Depositphotos

Автор: Павло Бестужев

Автор: Павло Бестужев

Проєкт створений у колаборації з ілюстраторами курсу Illustration for Designers Projector Institute. У художників була можливість вибрати одну з казок для ілюстрації. Кожен міг запропонувати свою інтерпретацію твору й втілити її графічно. У проєкті альтернативні ілюстрації супроводжуються коментарями художників, у яких вони згадують дитинство й розмірковують про зв’язок з персонажами.

Автор: Ольга Аристова

Автор: Ольга Аристова

Саме з ілюстрації дитина починає робити вибір книги для читання. Ілюстрація робить казку зрозумілішою й містить у собі оцінку подій та героїв. Велика і важлива частина роботи ілюстратора – помічати неявні деталі, будувати через них діалог з глядачем. За час роботи над цим проєктом я ще раз переконався, наскільки по-різному думають люди, як по-різному бачать одну й ту ж історію. Ці різні погляди неймовірно надихають

Євген Величев, куратор курсу Illustration for Designers Projector Institute, ілюстратор

Для проєкту вибирали твори, що добре відомі аудиторії й не втратили свою актуальність і популярність. Всього до проєкту увійшло 9 шедеврів дитячої світової літератури: «Гобіт», «Аліса в Дивокраї», «Пітер Пен у Кенсінгтонських садах», «Русалонька», «Маленький принц», «Щедре дерево», «Таємничий сад», «Пеппі Довгапанчоха» й «Мері Поппінс». Подивитися всі ілюстрації можна за посиланням.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...