Реклама

🧠 Книга, що ініціює особистісні зміни

”Дизайн-мисленнєве життя” — це практичний посібник для кожного, хто прагне ініціювати зміни шляхом самовдосконалення
Čytaty latynkoju
🧠 Книга, що ініціює особистісні зміни
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🧠 Книга, що ініціює особистісні зміни
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
”Дизайн-мисленнєве життя” — це практичний посібник для кожного, хто прагне ініціювати зміни шляхом самовдосконалення

Поняття дизайну зазвичай асоціюється із дизайном інтер’єрів, графічним, створенням концепцій одягу, меблів, посуду… Проте дизайн також стосується і мислення. Ця концепція була розроблена групою вчених зі Стендфордського університету.

Мета дизайн-мислення — зібрати воєдино якомога більше різних переживань і точок зору, які стосуються проблемної ситуації. Такий підхід сприяє революційним інноваціям та переосмисленням. Цей спосіб мислення змінює погляд на проблеми, його широко використовують у бізнесі, щоб структурувати процеси і покращити розробку рішень для клієнтів. Проте дизайн-мислення можна застосувати і в особистому житті та кар’єрі.

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу “Дизай-мисленнєве життя”. Вона поділена на кілька розділів: від світоглядних змін до кар’єрного планування. Автори навчають усвідомленого ставлення до себе, спостережень та взаємодій з іншими людьми, формувати життєві плани та робочі успіхи. Тому що наше життя — це найскладніший і найбільш комплексний проєкт, над яким доводиться працювати. Тож варто знати прийоми і методи, які зроблять цю “роботу” легшою і успішнішою. Тому що ви можете почати зміни будь-якої миті, тому що самоефективність — важлива складова подальшого розвитку. І це не книга-мотиватор, це практичний посібник, що містить питання для перевірки, аналізу та втілення цих стратегій у житті. Щоб не гнатися за примарним успіхом, а слухати себе та йти у власному ритмі.

У передмові до книги Берні Рот, професор, співзасновник Інституту дизайну ім. Гасса Платтнера в Стенфорді, ділиться:

Методи, викладені в “Дизайн-мисленнєвому житті”, дають інструменти людям, які прагнуть зробити своє життя більш насиченим та цікавим і набратися сміливості чесно подивитися на свою поточну ситуацію. Прийоми і стратегії, з якими Майкл Льюрік, Жан-Поль Томмен і Ларрі Лайфер знайомлять своїх читачів у цій книзі, можуть допомогти змінити життя із погляду як діяльності, так і стосунків. А вправи мають стати цінним досвідом для всіх, хто хоче розпочати зміни та набратися сміливості думати, діяти та використовувати можливості життя

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...