Реклама

🧠 Open-call: отримайте воркшоп із комунікацій для вашого соціального проєкту

Platfor.ma та Zagoriy Foundation оголосили новий етап конкурсу для соціальних проєктів.
Čytaty latynkoju
🧠 Open-call: отримайте воркшоп із комунікацій для вашого соціального проєкту
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🧠 Open-call: отримайте воркшоп із комунікацій для вашого соціального проєкту
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Platfor.ma та Zagoriy Foundation оголосили новий етап конкурсу для соціальних проєктів.

Отримайте грант на воркшоп «Креативні комунікації для соціальних змін» та два місяці консультаційної підтримки для вашої хорошої справи. Прийом заявок триває до 24 жовтня.

Соціальним проєктам без значних бюджетів та великої команди складно пробиватися крізь інформаційний шум, ще й постійно та ефективно. Натомість саме ті теми, які вони просувають, є найбільш важливими й мають звучати голосно та унікально. Саме у відповідь на цей виклик Platfor.ma запускає open-call та грант на навчання для соціальних ініціатив. Його ціль — допомогти організаціям опанувати та розвинути навички з креативних комунікацій, щоб мати можливість самостійно створювати більше проривних проєктів у майбутньому.

Подавшись, ви отримаєте знання, що точно змінять роботу вашої команди із комунікацією та залученням аудиторії. Грант включає проведення воркшопу для вашої організації та консультаційну підтримку протягом двох місяців.

Читайте також: 🚕 Безпекопатруль. Uklon анонсував нові фічі, які дбають про безпеку пасажирів та водіїв

Воркшоп — це концентроване навчання основним методам та інструментам вивчення аудиторії, генерування ідей, сторітелінгу, комунікацій, а також фреймворкам впливу на поведінку людей — тобто всьому тому, що команда Platfor.ma протестувала на собі та допрацювала, виходячи з роботи в українському контексті.

Консультаційна підтримка протягом двох місяців передбачає індивідуальні сесії з Platfor.ma, на яких можна буде переглянути результати роботи вашої організації, отримати зворотний зв’язок та рекомендації.

Подаватися можуть громадські організації, культурні та освітні установи, благодійні фонди та усі ті, хто систематично та інституційно роблять цей світ кращим місцем.

Дедлайн подачі заявки — 24 жовтня, а двох переможців оголосять вже 29 жовтня. Подати заявку можна за посиланням.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...