Реклама

😝 Шансон-арт від Стаса Волязловського: ретроспективна виставка херсонського художника в ЄрміловЦентрі

Можна буде побачити усі медіа, з якими встиг попрацювати художник
Čytaty latynkoju
😝 Шансон-арт від Стаса Волязловського: ретроспективна виставка херсонського художника в ЄрміловЦентрі
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 😝 Шансон-арт від Стаса Волязловського: ретроспективна виставка херсонського художника в ЄрміловЦентрі
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Можна буде побачити усі медіа, з якими встиг попрацювати художник

3 вересня в ЄрміловЦентрі у Харкові відкриється виставка херсонського художника Стаса Волязловського (1971-2018). Це масштабна ретроспективна виставка, що демонструє усі медіа з якими встиг попрацювати художник. Куратори – Вікторія Бавикіна, Олександр Соловйов та Олена Афанасьєва. Виставка проведе глядача різними етапами творчості Стаса Волязловського — від його керамічних робіт, у яких тільки закладався авторський стиль, через експерименти з фотографією та графікою, що втілились у дружній співпраці з дніпропетровським журналом «НАШ», крізь написання побутових та еротичних казок та есеїв через роботу з текстильним матеріалом (який сам Волязловський називав «ганчірками») до експериментів з відео.

У різні періоди сам Стас Волязловський називав своє мистецтво пеніс-артом, хер-артом, але найчастіше — шансон-артом. «Шансон-арт — це моя рефлексія на світ, у якому я існую, з його інтересами, проблемами, страхами, релігією, новими культурними викликами, з його телебаченням та програмами, наповненими дебільною рекламою, розчленухою, криміналом, порнографією, серіалами та політикою, з його жовтою пресою та його інтернетом…». 

«Його роботи буквальні, прямолінійні, трикстерські та водночас дуже близькі, ба навіть народні: доступні художні матеріали, повсюдне використання побутових речей, зрозумілі теми без подекуди характерної сучасному мистецтву надмірної концептуалізації та інтелектуального пафосу», – зазначають куратори.

Стас Волязловський – учасник об’єднання «Тотем» та гоп-глем гурту «Рапани». Народився 1971 року у Херсоні, де працював протягом усього життя, свідомо не змінюючи місця проживання.  Лауреат художньої премії імені Казимира Малевича, стипендіат програми міністра культури й національної спадщини республіки Польща Gaude Polonia, постійний учасник міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва «Бірючий». За життя мав виставки у Франції, Бельгії, Чехії, Польщі, Німеччині та інших країнах. Роботи зберігаються у приватних колекціях та музеях, зокрема у Центрі сучасного мистецтва Помпіду (Франція) та галереї Арсенал (Польща).

«Волязловский и уся его творча жізнь» триватиме до 26 вересня.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...