Реклама

🧐 Стара економіка неефективна. Вітайте нову!

Книга “Квантова економіка” сучасного бізнес-філософа Андерса Індсета розкриває теми скорочення споживання, та створення нових бізнес моделей
Čytaty latynkoju
🧐 Стара економіка неефективна. Вітайте нову!
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 🧐 Стара економіка неефективна. Вітайте нову!
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Книга “Квантова економіка” сучасного бізнес-філософа Андерса Індсета розкриває теми скорочення споживання, та створення нових бізнес моделей

Як ви уявляєте філософів? Якщо в уяві постає гіпсова голова Платона, мудрі старці чи товсті томи пожовклих книг, то Андрес Інстед аж ніяк не вписується у цей стреотип. Це норвежський філософ, письменник та оратор. Його лекції збирають якщо й не стадіони, то тисячі глядачів. А німецьке видання Handelsblatt назвало його “діджитал Ісусом” або “рок-н-рольним Платоном”.

Андрес Інстед вважає: “Якщо ми хочемо зрозуміти суспільство, нас потрібно переосмислити економіку”. Зараз людство зіштовхулося із двома пробемами: як уникнути екологічного колапсу та орієнтуватися в стрімких нових технологіях? Стара економіка перестає бути ефективною, але як має виглядати нова? Андерс Індсет пропонує свій погляд на це питання.

Ми будуємо нові глобальні інститути, радикально переглядаємо спосіб навчання наших дітей і знаходимо шляхи подолання розриву між технократичною елітою та робітниками. У квантовій економіці лінійні пояснювальні моделі, кінечні моделі та жорсткі ієрархії більше не працюють. Натомість постійно з’являються нові зв’язки та взаємозалежності. Світ не раціональний, і економіка теж. Філософ пише не лише про зовнішні, але й внутрішні чинники. Він вважає, що відчуження з’являється через темп інформаційного суспільства. Відтак, варто будувати більш гуманістичне суспільство. 

Книга “Квантова економіка” дозволить читачам поглянути на ситуацію в світі під новим кутом зору. Деякі ЗМІ охарактеризували Андреса Індсета “рок-н-рольний Платон” через його підхід до практичної філософії. Він відомий своїм нестандартним підходом та провокативними тезами, а також заснував Глобальний інститут лідерства і технологій. Для читачів, які цікавляться станом речей у суспільстві, полюбляють роздумувати і вступати в дискусії, книга “Квантова економіка” стане квінтесенцією досвіду та відкриття нових горизонтів.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...