Реклама

📖 «Письмо — це дизайн» для тих, хто знає силу слова

У книзі розкриваються тонкощі того, як слова створюють User Experience (UX)
Čytaty latynkoju
📖 «Письмо — це дизайн» для тих, хто знає силу слова
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 📖 «Письмо — це дизайн» для тих, хто знає силу слова
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
У книзі розкриваються тонкощі того, як слова створюють User Experience (UX)

Скоро з’явиться книга «Письмо — це дизайн», що стане помічником для кожного, хто пише тексти і хоче покращити їх якість. Автор книги Майкл Меттс працює у сфері журналістики, а Енді Велфл виконує роботу стратега контенту в команді дизайнерів продуктів Adobe. Вони переконані, що без слів додатки були б просто набором фігур і значків, а голосові інтерфейси і чат-боти взагалі б не існували. Тому саме слова роблять програмне забезпечення людиноорієнтованим. Книга «Письмо — це дизайн» як дати ясність користувачам і співпрацювати з командою. Автори пишуть: «Ваші користувачі мають бути у центрі вашого процесу письма, особливо, якщо йдеться про стиль мови, яку ви обираєте для інтерфейсів».

Автори переконані, що слова не менш важливі, аніж візуальні образи, структура чи технічна досконалість. Саме тому райтери, або (технічні) письменники мають долучатися до створення будь-якої продукції на ранніх етапах. Обмін текстовими знахідками та напрацюваннями з рештою команди допоможе синхронізувати повідомлення та його візуальне втілення, створити цілісний проєкт. А відтак, і допомогти аудиторії сприйняти і зрозуміти результат, сформувати настрій користувачів.

Книга має практичні поради про Ясність та інклюзивність текстів, дотримання голосу компанії та продукту, правильний вибір тону. І призначена для читачів, які працюють з текстами, керують контент-стратегією для програмних інтерфейсів, дизайнерів і арт-директорів, усіх хто керує командою, менеджерів продукції, інженерів… Тобто для кожного, хто включений у творчий процес, адже «Письмо — це дизайн» допоможе порозумітися з командою і створювати гармонійний результат.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...