Реклама

💍 Любити себе — це не егоїзм: BetterMe запускає відео кампанію VowToMyself

BetterMe в межах кампанії VowToMyself просить користувачів «принести обітницю» любити себе
Čytaty latynkoju
💍 Любити себе — це не егоїзм: BetterMe запускає відео кампанію VowToMyself
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 💍 Любити себе — це не егоїзм: BetterMe запускає відео кампанію VowToMyself
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
BetterMe в межах кампанії VowToMyself просить користувачів «принести обітницю» любити себе

BetterMe, провідний розробник мобільних додатків у галузі здоров’я та фітнесу, запускає всесвітню кампанію VowToMyself, у якій просить користувачів «любити кожну свою складку та кожен недолік: тоді, коли це легко, і особливо у миті, коли любити себе важко».

#VowToMyself by BetterMe

Новий відеоманіфест BetterMe закликає нейтрально ставитися до свого тіла та цінувати його у будь-якій формі та за будь-якої ваги. Любити себе у дні, коли почуваєтесь прекрасними, як моделі Instagram, та дні, коли не хочеться жити — любити себе завжди, такими, якими ви є. На створення кампанії «VowToMyself» — справжнього маніфесту прийняття себе — BetterMe надихнули шлюбні обітниці. Ми віримо, що ця кампанія здатна змінювати життя.

Складові кампанії

В індустрії краси прийнято вишукувати в людських тілах дефекти та недоліки, що змушує всіх відповідати загальноприйнятому стандарту. Ми ж віримо, що людям необхідно бачити справжніх, різних людей та чути їхні історії.

Відеоманіфест «VowToMyself» — лише частина всесвітньої кампанії, покликаної стати натхненням для кожного. BetterMe розпочинає челендж у TikTok та створює маску в Instagram з надихаючими обітницями собі та своєму тілу. Також BetterMe запускає хештег #VowToMyself для тих, хто хоче публічно розповісти про свої наміри, щоб від них було важче відмовитися.

Ми хочемо закликати ваших читачів ділитися своїми обітницями у соціальних мережах, використовуючи хештег #VowToMyself і таким чином підтримувати та надихати більше людей.

 

Станьте своїм ідеальним партнером

Легко цінувати себе за якісь досягнення: наприклад, коли здобуваємо нагороду, закохуємось або знаходимо роботу мрії. Але як щодо того, щоб приймати себе без жодних досягнень, із усіма вадами та недоліками? Хто може пообіцяти собі зробити це?

Обмін обітницями з коханими глибоко вкорінений у наших традиціях та культурі. Ми палко обіцяємо любити і поважати одне одного «поки смерть не розлучить нас». Але що як ми дамо таку «обітницю» собі? Можливо, саме так ми зможемо створити «щастя всередині нас», ставши власним ідеальним партнером.

 

Що думають наші користувачі?

Одна з активних користувачок BetterMe, Деббі, погоджується, що лише внутрішня гармонія та відчуття щастя сприяють здоров’ю тіла. «Потрібно бути психічно готовою до змін», — говорить вона. Прийняття себе є найважливішим компонентом психологічного благополуччя. Наприклад, підлітки, які мають надлишкову вагу, набагато частіше повідомляли про психосоціальні проблеми та винуватили себе у них, порівняно зі своїми однолітками.

 

Кампанія була розроблена BetterMe спільно з незалежною креативною агенцією DRAMA QUEEN (Київ, Україна). Відео зняте голландським режисером Беном Брандом та українською продакшн-студією tvlab і вирізняється чудовою операторською роботою. У ролику відображена історія пересічної дівчини, яка живе буденним життям і намагається прийняти себе.

 

Головна мета BetterMe — створити продукт, який підійде кожному. Однією з цінностей компанії є інклюзивність та різноманітність. Ми адаптуємо контент для різних груп і надаємо спеціалізований матеріал для людей середнього віку, літніх людей, людей, які користуються інвалідними візками, та сімей.

З метою популяризації ідей інклюзивності та доступності команда також урізноманітнила звичний контент у додатку різними типами моделей, що сприяють прийняттю та нейтральному ставленню до тіла. BetterMe вірить у красу здорового тіла.

Про застосунок

BetterMe є провідним розробником мобільних додатків у сфері здоров’я та фітнесу.

Компанію заснували у 2016 році Вікторія Рєпа та Віталій Лаптенок. За даними аналітичної агенції App Annie, компанія BetterMe посіла перше місце в рейтингу міжнародних розробників фітнес-додатків 2019-го року. За 4 роки додатки BetterMe завантажили 95+ мільйонів користувачів у 190 країнах.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...