🚀 Створили онлайн-тур Музеєм космонавтики у Житомирі — туди Зеленський запрошує Ілона Маска

Čytaty latynkoju
🚀 Створили онлайн-тур Музеєм космонавтики у Житомирі — туди Зеленський запрошує Ілона Маска

Музей космонавтики у Житомирі

Нещодавно Національний музей космонавтики імені Сергія Корольова у Житомирі став особливо популярним через історію на день народження вченого. Відтепер музей доступний для відвідувачів навіть в умовах карантинних обмежень.

Музей космонавтики має багато унікальних експонатів, серед яких є: космічний корабель, уламки метеорита, місячний ґрунт, справжня їжа космонавтів та багато артефактів з життя науковця Сергія Корольова.

Музей космонавтики у Житомирі

Відвідати онлайн музей космонавтики можна за посиланням.

Читайте також: 😲 В Україні випустили першу вертикальну банкноту з Леонідом Каденюком

А що за історія відбулась напередодні? 

Цього року 12 січня виповнилося 114 років від дня народження авіаконструктора та інженера Сергія Корольова. Офіційний акаунт РФ у Twitter зробив допис про те, що це видатний «радянський» науковець.

Однак офіційний акаунт України не забарився з відповіддю та наголосив, що Сергій Корольов народився в українському Житомирі, він виріс в українському Ніжині та навчався в українських Києві та Одесі. А вже саме радянська влада засудила його й протягом п’яти років він перебував в ув’язненні на Колимі.

На це звернув увагу Ілон Маск, який давно є поціновувачем вченого — раніше він навіть спілкувався з родиною Корольова. Своєю чергою, президент Володимир Зеленський запросив його відвідати Музей космонавтики імені Сергія Корольова у Житомирі, аби дізнатись більше деталей з життя вченого.