🤪 «Спеціаліст з пошуку мемів»: Opera шукає людей, які готові сидіти в інтернеті — 8 тис євро

Čytaty latynkoju
🤪 «Спеціаліст з пошуку мемів»: Opera шукає людей, які готові сидіти в інтернеті — 8 тис євро

Спеціаліст з пошуку мемів для Opera

Компанія Opera розмістила у своєму блозі вакансію співробітника, який повинен шукати в інтернеті «потішні й дивні речі». Офіційна посада називається Personal browser.

Це цілком віддалена робота, щоправда, вона доступна лише на певний час — на два тижні. За цей час роботи можна отримати зарплатню у розмірі 8 тисяч євро — приблизно 267 тисяч гривень.

Для цієї важливої ролі ми шукаємо людину, яка любить безглузді меми, дивиться відео про маленьких тюленят та вивчає теорії змови. Так, саме вас.

Опис вакансії

Аби отримати найкращу роботу у світі необхідно відповідати таким вимогам:

Читайте також: 👨‍💻 Опитування: кількість дистанційних працівників збільшиться майже вполовину до 2021 року
  • Любити інтернет
  • Знати, що таке браузер та пошук в інтернеті
  • Розмовляти з собою, багато
  • Мати комп’ютер і стабільне з’єднання з інтернетом
  • Вільно говорити англійською
  • Бути повнолітнім

Обиратимуть кандидатів на конкурсній основі. Для цього потрібно зробити коротке відео, на 15-60 секунд, де ви розповідаєте про ваш досвід користування мережею. Потім відео потрібно завантажити в Facebook, Instagram, TikTok або YouTube з хештегом #operapersonalbrowser. Після цього, до 13 листопада 2020 року, необхідно відправити посилання на опубліковане в соцмережах відео на пошту [email protected].

Фінальний етап відбудеться 13 листопада. Після цього кандидати отримають другу частину завдання. Переглянути вакансію можна за посиланням.