🤳🏻 Конкурс мобільної фотографії iPhone Photography Awards оголосив переможців 2020 року

Čytaty latynkoju
🤳🏻 Конкурс мобільної фотографії iPhone Photography Awards оголосив переможців 2020 року

iPhone Photography Awards

Цього року відбувся 13 конкурс фотографії iPhone Photography Awards (IPPAWARDS).

Згідно з умовами заходу, участь можуть брати фотографи зі всього світу, а подавати можна лише світлини зроблені на телефон. Також дозволяється робити постобробку кадрів.

Гран-прі отримав вуличний фотографиня з Великобританії Дімпі Бхалотія за свою світлину під «Летючі хлопчики».

На чорно-білій фотографії, зробленої в індійському Варанасі на iPhone X, зображені три хлопця, стрибають зі стіни в річку Ганг.

«Летючі хлопчики» Дімпі Бхалотія

В номінації «Фотограф року» зайняв Артем Баришау з Білорусі за фото «Без стін». Знімок був зроблений на iPhone 6. На світлині можна побачити чоловіка, що малює сині смуги на білій стіні, які зливаються з кольором неба.

«Без стін» Артема Баришау

Друге місце у цій же категорії посіла фотографиня з Китаю Гелі Чжао за зображення простирадла, що розвивається на вітрі.

Фото Гелі Чжао

На третьому місці можна побачити фото «Шейх молодості» Саїфа Хуссейна з Іраку.

«Шейх молодості» Саїфа Хуссейна

Також журі назвало найкращі роботи в 18 номінаціях: «Абстракція», «Архітектура», «Діти», «Квіти», «Пейзаж», «Стиль життя», «Природа», «Панорама«, «Люди», «Портрет», «Серії», «Натюрморт», «Захід», «Подорожі» та«Дерева».

01/ 07

Переглянути всі фото можна за посиланням.

Раніше ми вже писали? Більше лайків: 10 простих порад як робити класні фотографії в Інстаграм 10 простих порад як робити класні фотографії в Інстаграм.