🎧 MEGOGO розпочав власне виробництво аудіокнижок

Čytaty latynkoju
🎧 MEGOGO розпочав власне виробництво аудіокнижок

Аудіокнижки на MEGOGO

Медіасервіс триматиме фокус переважно на сучасній українській літературі, а також новинках українських видавництв.

Кількість таких аудіокнижок збільшуватиметься майже щотижня. Першими аудіокнижками власного виробництва стали збірки короткої прози «Можливо, завтра» та «Безодня» української письменниці та режисерки Марисі Нікітюк, яка їх і озвучила.

Вже до кінця липня бібліотеку сервісу поповнить близько 10 нових аудіокнижок.

Ще восени минулого року, як тільки ми почали розвивати напрямок аудіокнижок, то побачили, що українського аудіоконтенту досить небагато. І вже тоді ми розпочали перемовини та планування щодо його створення власними силами. Озвучувати книжки будуть, як професійні диктори, так і автори книжок. Окрім них, до нашої продакшн-команди ми залучили звукорежисерів та продюсерів виробництва. Тож відтепер усім охочим буде доступний унікальний та якісний аудіоконтент зі зручним функціоналом.

Іван Шестаков, Директор зі стратегічного розвитку MEGOGO
Читайте також: 🎙 MEGOGO відкриває свій майданчик для подкастерів

Власні аудіокнижки переважно будуть за поштучним продажем.

Про сервіс

MEGOGO Audio — це нещодавно створений напрямок платформи, що має близько 7 000 аудіокнижок, кілька сотень подкастів, частина з яких власного виробництва.

Від початку розділ «Аудіо» був доступний для користувачів застосунку сервісу на смартфонах. Усі подкасти на платформи абсолютно безкоштовні, навіть для незареєстрованих користувачів.

Більшість аудіокнижок доступні за основною передплатою MEGOGO, а деякі — за поштучним продажем по аналогії до фільмових прем’єр. Крім того, наявна певна кількість безкоштовного книжкового аудіоконтенту.

Також ми вже раніше писали? Spotify запустили в Україні — в чому особливість сервісу та які тарифи, як Spotify запустили в Україні — в чому особливість сервісу та які тарифи.