Проєкт Depositphotos
Мета проєкту «Стокова фотографія вчора і сьогодні» — наочно продемонструвати зміни в естетиці, образах, стилістиці та тематиці візуального контенту.
Як зазначають у самому сервісі, стокові фотографії впливають на наші щоденні рішення у найнеочікуваніший спосіб. Ці зображення є скрізь: на білбордах, плакатах, в онлайн-кампаніях і навіть електронній пошті. І якщо раніше можна було напевно визначити стокове зображення, сьогодні його походження вже не таке очевидне.
Знімки з використанням яскравого спалаху, надмірної різкості та постобробки змінили автентичні кадри, естетика мінімалізму і природне світло.
Буквальна візуалізація абстрактних тем «командна робота», «успіх», «щаслива родина», які стали класикою кліше стокової фотографії, поступилися місцем атмосферним знімкам з унікальним поглядом на повсякденне життя.
Ми часто чуємо слово автентичність у контексті стокової фотографії, але як ми до неї прийшли? Розповідь про еволюцію стокової фотографії веде нас від постановчих студійних зйомок до природних фотографій і охоплює все, що вплинуло на її естетику в останні 10 років. Вибір на користь більш автентичних, художніх і оригінальних знімків – краще рішення для будь-якого проєкту або бізнесу. І ми хочемо допомогти вам у цьому.
Сандра Яковлева, Креативна редакторка Depositphotos
У проєкті Depositphotos визначені головні фактори, які змінили підхід фотографів до роботи зі стоковими платформами.
Сучасні технології та мобільний світ, соцмережі й зміни у рекламі, новий потік клієнтів і їхні нові запити — усе це знайшло відображення у видах і розмаїтті контенту, популярного на мікростоках, і допомогло визначити сучасну візуальну культуру.
Це дослідження — бажання поділитися досвідом і спостереженнями з усіма, хто створює і використовує візуальний контент. Сформувати уявлення про те, яка естетика сьогодні актуальна, які зображення варто використовувати у проєктах і кампаніях, а яких краще уникати.
Також ми вже раніше писали? Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням про 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням — користь карантину.