🌺 Інноваційний горщик для квітів зібрав $5 мільйонів на Kickstarter — у 250 разів більше, ніж просили

Čytaty latynkoju
🌺 Інноваційний горщик для квітів зібрав $5 мільйонів на Kickstarter — у 250 разів більше, ніж просили

Про горщик для квітів

Розробники просили на реалізацію проєкту $20 тисяч, проте на сьогодні вже зібрали майже $5,5 мільйонів доларів. Кампанія триватиме ще кілька днів, і горщик все ще можна придбати за ранньою ціною — $59 за один. У роздріб він коштуватиме $80.

Як зазначають самі розробники terraplanter, цей горщик для квітів підійде для всіх, навіть для «хронічних вбивць квітів».

Я завжди дуже любив квіти, навіть ще коли був зовсім дитиною. За останні декілька років це хобі розвинулось та стало ще одним серед інших моїх захоплень. В цьому проєкті я поєднав мої інтереси та навички в дизайні, і ми створили продукт, який я можу з гордістю представити моїм друзям, родині та всьому світові.

Еран Зархі, Співзасновник terraplanter

Як він працює

terraplanter — це теракотовий горщик з отворами, що довго зберігає воду. Він затримує її всередині, а потім вона поступово просочується через спеціальні «пори» на поверхні.

Вам не треба піклуватись про вашу квітку, поливати її чи ставити в спеціальне місце — просто іноді додавайте трішки води до горщика і він сам все зробить та рівномірно розподілить усі ресурси.

Принцип роботи terraplanter

Читайте також: 🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot

Також дизайн горщика надає кореням рослин спеціальним доступ до повітря та світла, що навіть трішки пришвидшує зріст квітів.

Окрім того, його можна використовувати багато разів. Вазон зроблено винятково з натуральних матеріалів.

Як саме садити квіти

Існує чотири методи для цього, можна:

  • «Втерти» спори бажаної рослини до поверхні горщика, після чого вона поступово проросте на поверхні
  • «Обплести» витку рослину навколо поверхні, потім вона сама приживеться та почне рости
  • За допомогою резинок можна «підв’язати» корені рослини
  • Або просто посадити насіння до «пор» горщику

Якщо ж вас не влаштовує ціна на горщик, можна створити щось подібне власноруч і набагато дешевше. У мережі вже встигли знайти альтернативний спосіб створення такого вазона для квітів. Щоправда, тут вам доведеться докласти трошки більше зусиль, але це точно кращий варіант, якщо вам подобається сам процес.

Також ми вже раніше писали? LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота, як LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота.