🤓 Музей у темряві проведе день відкритих дверей онлайн — інтерактивні заняття та квести

Čytaty latynkoju
🤓 Музей у темряві проведе день відкритих дверей онлайн — інтерактивні заняття та квести

Музей у темряві

18 травня — Міжнародний день музеїв. В умовах карантину неможливо відзначити цей день разом в музеї, проте тепер це можливо на спеціальному онлайн-заході від музею «Третя після опівночі».

Це єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів. Головна мета цього соціального проєкту — показати, що відчувають незрячі люди, і допомогти їм із працевлаштуванням, створивши інклюзивний культурний простір.

Читайте також: 🤓 Ubisoft відкрила безкоштовний доступ до екскурсійних турів у Assassin’s Creed — Давні Єгипет та Греція

Програма заходу:

  • Неймовірні факти про 5 органів чуття
  • Ігри на розвиток чуттів
  • Інтерактивні завдання
  • Знайомство з незрячою людиною

Під час карантину ми розробили онлайн-квест для дітей. В Міжнародний день музеїв ми проведемо інтерактивні заняття безкоштовно, під час яких діти потренують свої органи чуття та познайомляться з незрячими гідами музею.

Аліна Марненко, Співзасновниця та керівниця музею

Крім того, о 19:00 команда музею проведе прямий ефір на своїй сторінці у Facebook. Планують розповісти цікаві історії та розважити глядачів інтерактивними завданнями.

Зареєструватись на безкоштовний день відкритих дверей та ознайомитись з точним розкладом заходу можна на сайті музею.

Також ми раніше писали? 7-й кінофестиваль для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест оголосив програму, як 7-й кінофестиваль для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест оголосив програму.