🖼 Рух HeForShe: запустили AR-галерею українських художниць. Розповідають ведучі Телебачення Торонто

Čytaty latynkoju
🖼 Рух HeForShe: запустили AR-галерею українських художниць. Розповідають ведучі Телебачення Торонто

Арт-проєкт від HeForShe

HeForShe Arts Week 2020 та ООН Жінки в Україні представляють свій проєкт — віртуальну галерею з творами українських художниць минулих часів та сьогодення.

Застосунок працює на базі АR — це галерея, що доступна у вашому смартфоні. Ви можете ознайомитись з картинами авторок України та дізнатись детальну інформацію про кожний витвір та мисткиню.

У застосунку можна розглянути 10 картин із фондів Національного художнього музею України, що є партнером руху HeForShe, а також чотири роботи сучасних художниць, які є номінантками Премії Women In Arts 2019.

Застосунок доступний на iOS та Android.

Презентують віртуальну галерею Майкл Щур та Ярослава Кравченко — телеведучі та амбасадори руху HeForShe в Україні.

Аудіосупровід створили за допомогою Радіо Культура, що стало медіапартнером HeForShe Arts Week 2020. Начитують текст для аудіогіда Василь Шандро та Наталія Грабченко.

До галереї увійшли мистецькі твори Олександри Екстер, Марії Синякової, Антоніни Іванової, Софії Левицької, Оксани Павленко, Тетяни Яблонської, Алли Горської, Єлизавети Кремницької, Галини Бородай, Валерії Трубіної, Алевтини Кахідзе, Влади Ралко, Анни Звягінцевої та Ксенії Гнилицької.

Про HeForShe

Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки — це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки стають головними агентами змін.

Рух запустили Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун і Послиня доброї волі Емма Вотсон 20 вересня 2014 року. Рух HeForShe в Україні реалізується за фінансової підтримки Швеції.

Також ми раніше писали«Чоловіки про фемінізм» — уривок з бестселера, що розбиває стереотипи про уривок з бестселера, що розбиває стереотипи — «Чоловіки про фемінізм».