Реклама

🎩 New York Times присвятили статтю українському дизайнеру Руслану Багінському

Čytaty latynkoju
🎩 New York Times присвятили статтю українському дизайнеру Руслану Багінському

Одне з провідних американських видань The New York Times написало матеріал про українського дизайнера, майстра капелюшків Руслана Багінського.  «Розкішним капелюшником для зірок Instagram» охрестили Багінського американські журналісти.

Пишуть, що він став відомим за свою кепку ручної роботи з повсті, твіду та інших матеріалів.

Дизайнером для зірок Багінський став три роки тому після того, як написав американській супермоделі Беллі Хадід.

Вона направила дизайнера до своєї стилістки Елізабет Салсер, котра попросила зразки його робіт. Після цього Хадід вдягнула вишнево-червону кепку на вечірку в рамках New York Fashion Week.

?utm_source=ig_embed

Окрім Белли Хадід капелюхи Руслана Багінського почали вдягати багато зірок українського шоу-бізнесу і не тільки. Такі зірки світового рівня, як Мадонна, Джіджі Хадід, співачка Жанель Моне і модель Кайя Гербер — теж носять вироби українського дизайнера.

У лютому дружина президента України Олена Зеленська вдягла обруч з вуаллю від Багінського на зустріч з Папою Римським.

Головні убори від Багінського продаються у Net-a-Porter та Moda Operandi, також вони невдовзі з’являться в Antonia в Мілані, Harrods у Лондоні та Holt Renfrew у Канаді.

Руслан робить свої речі разом зі своєю родиною. Особливу участь бере його мати, котра займається виробництвом.

Він не хоче переносити фабрику в інші країни, адже хоче створювати робочі місця в Україні. Окрім того, дизайнер має намір показати всьому світові стиль та культуру країни.

Також ми раніше писали?? Українська дизайнерка Bevza презентувала одяг з перероблених матеріалів на Тижні моди у Нью-Йорку про українську дизайнерку Bevza, що презентувала одяг з перероблених матеріалів на Тижні моди у Нью-Йорку