Реклама

🎄Jerry Heil, Тayanna та інші зірки влаштують благодійний концерт для відновлення будинку Леонтовича

Čytaty latynkoju
🎄Jerry Heil, Тayanna та інші зірки влаштують благодійний концерт для відновлення будинку Леонтовича

23 січня у Freedom Hall відбудеться великий благодійний концерт заради порятунку від руйнування будинку Миколи Леонтовича — композитора відомої різдвяної композиції «Щедрик» або «Carol of the Bells».

Хто виступить

Наталія Могилевська, Тауаnnа, Тоня Матвієнко, Jerry Heil, Viktoria Vasalati, Анна Буткевич, Девід Аксельрод, Гайтана заспівають, щоб зібрати кошти на відновлення занедбаного будинку родини композитора у селі Шершні на Вінниччині.

Також заплановані виступи всесвітньо відомого хору «Щедрик» та одного з найкращих у світі скрипалів-віртуозів Ілля Бондаренко.

Фонд гуманітарного розвитку України запрошує небайдужих українців долучитися до благодійної ініціативи та відвідати концерт. Благодійні квитки можна придбати на сайті Freedom Hall та в касах міста.

Створення нового туристичного маршруту

Під час заходу відбудеться благодійний аукціон. Свої лоти вже надали відомі українські митці, колекціонери та дизайнери.

Окрім музею, у будинку Леонтовича планують створити дитячу музичну школу, театр просто неба та постійну резиденцію Святого Миколая.

Леонтович

Це можливість не лише зберегти унікальну історико-культурну пам’ятку, а також створити на культурній мапі Європи новий туристичний маршрут до місця, де пройшло дитинство унікального композитора, що подарував світу справжній Гімн Різдва.

Читайте також про те, що Київ потрапив? Київ потрапив у ТОП-50 міст для подорожей цього десятиліття за версією Big 7 Travel у ТОП-50 міст для подорожей цього десятиліття за версією Big 7 Travel.

? Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.