Реклама

🎨 «Мистецтво хоче знайомитись». Українська агенція зацікавить аудиторію в мистецтві

Čytaty latynkoju
🎨 «Мистецтво хоче знайомитись». Українська агенція зацікавить аудиторію в мистецтві

Що за проєкт

«Мистецтво хоче знайомитись» — це рекламна кампанія, спрямована на популяризацію мистецтва та культури серед людей. В основу ідеї ліг такий інсайт — зараз люди частіше спілкуються у месенджерах і рідше проявляють ініціативу в знайомствах, бояться зробити крок до чогось нового, зокрема, і до мистецтва. Саме тому креативники вирішили доручити цю місію самому мистецтву.

Як виглядатиме проєкт

У кількох найбільших містах України, зокрема у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та Одесі вже розмістили зовнішню рекламу. На білбордах різні зразки мистецтва починають вести діалог з людьми. Для цих діалогів використали форму повідомлень з месенджерів так, ніби мистецтво говорить із глядачем.

мистецтво хоче знайомитись postmen

Чи можу я взяти участь

Так!

По-перше, агенція створила для кампанії спеціальні сторінки на фейсбуці та в інстаграмі, де можна слідкувати за всіма новинами проєкту.

По-друге, викладайте ваші фотки з побачень з мистецтвом за тегом #артдейтинг в інстаграмі як це роблять вже багато поціновувачів мистецтва:

А ще можна скористатися спеціальним чатботом для месенджерів телеграм чи фейсбук. Цей бот зможе познайомити вас з найкращими зразками українського мистецтва.

Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.