⛰️ Дивіться трейлер фільму «Холодна кров» з Жаном Рено, який знімали в українських Карпатах

Čytaty latynkoju
⛰️ Дивіться трейлер фільму «Холодна кров» з Жаном Рено, який знімали в українських Карпатах

Зйомки стрічки «Холодна кров» проходили в українських Карпатах (національний парк «Синевир»), а також в США (Нью-Йорк) та Канаді. Головну роль у фільмі виконує Жан Рено.

Сюжет

Фільм розповідає про серійного вбивцю, який влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе на самоті. Та одного разу поряд з його помешканням трапляється нещасний випадок – дівчина розбивається на мотосанях. І кілер, для якого вбити людину було буденною справою, вперше рятує чиєсь життя.

Відео

Жан Рено про зйомки в Україні

Я був неймовірно вражений, побувавши в Карпатах: вони надзвичайно красиві! Так, під час зйомок було дуже холодно, але кожного ранку ми спостерігали магічний ліс. Природа Карпат – просто прекрасна! Усі українці, з якими ми спілкувались під час зйомок, дуже тепло до нас ставилися, і я справді почувався щасливим. Я сподіваюся, що ми зможемо знайти тут ще якісь нові проєкти, адже країна та люди надзвичайно відкриті

Жан Рено

жан рено карпати холодна кров

Режисер та сценарист стрічки Фредерік Петіжан зазначив, що українські кінопрофесіонали неймовірно енергійні та прагнуть виконати свою роботу найкращим чином.

Фільм «Холодна кров» створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно і вийде на широкі екрани 17-го жовтня.

Дивіться також тизер серіалу «Дивні дива», який продовжили? Серіал «Дивні дива» продовжили на четвертий сезон – дивіться тизер на четвертий сезон.