«Чому мене цікавить культура?» — ІТ-розробники GlobalLogic, які розбираються в мистецтві

Čytaty latynkoju
«Чому мене цікавить культура?» — ІТ-розробники GlobalLogic, які розбираються в мистецтві

Зручність, можливість відволіктись від рутини та інтерес до мистецтва — українські інженери GlobalLogic, однієї з найбільших в Україні компаній-розробників програмних продуктів, захоплюються філософією, ідеологією та психологією. Кілька років тому Максим Слинько, Дмитро Дубовик, Олексій Гуров та Андрій Клименко приєднались до Культурного проекту?️ 3 причини організувати лекції з культури у вашій компанії — досвід GlobalLogic – серії лекцій про культуру, організованих в офісі компанії. Розпитали хлопців про їхню мотивацію, враження та вплив нових знань на роботу та продуктивність.

— Чому ви взяли участь у лекціях? Чого очікували та чи справдились ці очікування?

Дмитро Дубовик, Senior Software Engineer: На початку мені було просто цікаво дізнатись щось нове, особливо, враховуючи, що для цього не потрібно було робити «додаткових зусиль» — лекції проходили в офісі. До того ж тема сучасного мистецтва близька до моїх інтересів.

Андрій Клименко, Senior Manager: Я й раніше цікавився мистецтвом, філософією, відвідував музеї та лекції. «Доступність» занять просто в офісі GlobalLogic, дійсно, стала плюсом. Очікувань особливо не було, бо, зазвичай, намагаюсь не робити швидких висновків.

Максим Слинько, Lead Software Engineer: В професійній сфері ми звикаємо до соціальної ролі й виконуємо певні функції. Ототожнити себе з однією роллю («я – інженер») — означає обмежити сприйняття життя поза її межами. Тому нам так важливо переключатись між різними видами діяльності та розширювати свій світогляд. Лекції з мистецтва, чому б ні?

— Чи багато ви дізналися з лекцій? Чи мотивували вони цікавитися культурою більше?

Григорій Слободянюк, Lead Specialist, Finance: Дізнався багато нового, лекції мотивують дивитись рекомендовані фільми, дізнаватися більше про інші теми, які ми не обговорювали.

Андрій: Я й раніше цікавився культурою та філософією, проте після лекцій з’явилось більше розуміння теми, навіть ходити у музеї стало цікавіше. Крім того, одразу підвищились вимоги до додаткових лекцій, які відвідую. Проект задав високу планку.

Олексій Гуров, Lead Test Engineer: Я готуюсь до лекцій й довіряю нашим спікерам. Якщо мене зацікавила тема, то намагаюсь перепитувати у лекторів, кого варто почитати чи подивитись в онлайні, адже у більшості з них є власні Youtube-канали.

— Як це допомагає вам у професійній діяльності?

Андрій: Як менеджер GlobalLogic я постійно спілкуюсь з людьми — з командою та замовниками. Розмовляти з людиною, яка має широке коло інтересів та завжди може підтримати розмову, значно цікавіше. Тож знання з лекцій, однозначно, допомагають налагодити зв’язки й справити на співрозмовників гарне враження.

Олексій: З курсів психології мені було цікаво збагнути як працює наш мозок та пам’ять, що ми запам’ятовуємо, як та чому. Разом зі знаннями по філософії, це допомагає в організації та структуруванні роботі і навичках в такій аналітичній спеціальності, як наша.

Максим: Для мене це релакс та можливість змінити фокус. Коли постійно робиш щось, увага може розсіюватись. Якщо є можливість відволіктись, наприклад, на лекції з культури, наступного ранку легше знайти рішення складної задачі. Це також допомагає вчитись розуміти себе та свої вчинки краще, помічати, коли твої рішення нераціональні.