Тримати руку на пульсі трендів у сфері бізнесу вам допоможуть такі події:
UAngel спільно з 1991 Civic Tech Center починають серію мітапов InvestEvening. Збираємо разом досвідчених і початківців інвесторів, підприємців, бізнес аналітиків і інших гравців української стартап-екосистеми для обміну досвідом, експертизою і знаннями. Першим спікером стане Дмитро Симбир, юрист практики корпоративного права та M & A в AVELLUM. Експерт розповість про конвертований займ — найбільш популярний інструмент залучення інвестицій на ранніх стадіях в Кремнієвій Долині.
Юридична фірма Arzinger law office та Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) організовують практичний воркшоп для інвесторів, підприємців, юристів щодо змін у корпоративному законодавстві України. Про те, як зміниться життя підприємств та про що вже потрібно знати учасникам товариств будуть розповідати юристи Arzinger: Анна Зоря, Партнер, практики: корпоративне право / M&A; Вікторія Добринська, старший юрист, практики: корпоративне право / M&A, комерційне право.
«Digital Напалм» — це безкоштовний майстер-клас від команди Pro Business Center. На тригодинному заході ви дізнаєтеся такі моменти: теорія множинних контактів в Digital-інструментах; принцип косоокості: чому система не працює відразу? приклад А / Б тестування і розбір кейсів; як виглядає маркетинг повного циклу; концепція тотального контролю над рекламним бюджетом; наскрізна аналітика: відстеження кожного кроку клієнта.
Що, email-маркетинг не працює? Воу, забудьте про це. На дворі 2018-й і люди самі дарують вам свої контакти, знаючи, що ви можливо закидаєте їхні скриньки спамом. Що зробити, щоб розсилки працювали — розповість Олександр Рись — директор з розвитку у SendPulse. Про що буде лекція: розсилки у воронці продажів: головні функції; 17 ефективних способів отримання контактів; welcome-серія: які листи там повинні бути; ідеї для контентних розсилок та таких, що продають та інші актуальні теми.
Про передові технології у наступні 7 днів говоритимуть на таких заходах:
ĐApp ÐΞV Conference збере разом відомих експертів екосистеми блокчейн, Ефіріум, Web 3.0, ĐApp, Cryptography, Distributed Ledgers з усього світу та 450 учасників заходу. Конференція буде корисною як для досвідчених ĐApp розробників, так і для тих, хто цікавиться темами блокчейн-технологій, децентралізованих додатків, криптографії та майбутнього мережі Інтернет.
Інноваційний парк UNIT.City спільно з UFuture Investment Group збирає найкращі українські банки, корпоративні інноваційні програми, фінтех-стартапи, гравців екосистем та міжнародних експертів. На заході обговорюватимуть найгарячіші тенденції та кейси у сфері корпоративних інновацій та цифрових фінтех-трансформацій.
Напередодні іForum 201810 причин відвідати iForum-2018 оргкомітет форуму разом з креативним простором Часопис запрошують на футурологічний кругий стіл, присвячений інноваціям у медицині. У рамках зустрічі обговоримо такі питання: світові тенденції в медицині і їхня представленість в Україні. Де реальність, а де фантастика? на які технології варто робити ставку інноваторам від медицини в нашій країні? чи є живі рішення для того, щоб талановиті медичні команди працювали в нашій країні? ІТ + медицина = смерть медицини або безсмертя людини? та інше.
На події фахівці з різних сфер розкажуть про практичні аспекти кібербезпеки. Представники компанії Hideez продемонструють роботу безпровідного апаратного токену. Лідер команди DCUA Микола Ільїн буде виступати з доповіддю про білих хакерів і CTF-змагання. Володимир Цап розкриє тему: «Побудови периметру безпеки для WEB оточень». Олександр Сивашенко надасть лікбез: «Information security: required hard- and soft-skills». Всього буде 10 спікерів з різних напрямів.
Урбаністичні івенти, що пройдуть у Києві наступного тижня:
Лекція Володимира Бабія про архітектурну освіту в США: на яку програму і в які ВНЗ краще подаватися, які бувають типи фінансування навчання, а також спікер поділиться своїм досвідом навчання, розкаже про професійну сертифікацію та ліцензування архітекторів, а також розповість, як отримати грант на навчання.
Кроскультурний характер фестивалю CANactions — це можливість обмінятись думками, налагодити плідні інституційні та партнерські відносини. «Фестиваль фестивалів» дасть змогу учасникам віднайти точки перетину у їхній діяльності, знайти нову аудиторію та сформувати спільну мету для майбутньої співпраці між країнами.
Насамкінець — 4 події з рубрики «Креатив»:
В рамках практичного воркшопу ви отримаєте і систематизуєте всі сучасні знання та навички, а також потренуєтесь в написанні своїх особистих бренд-стратегій. Практикум обіцяє бути: актуальним, корисним, фановим. Для кого буде корисно: для тих, хто відкриває свій бізнес; для тих, хто хоче отримати новий поштовх у розвитку свого проекту; для тих, хто хоче виділятися з натовпу; для усіх, хто хоче перестати бути посередністю і навчитися голосно заявляти про себе!
Буває, що люди ставлять перед собою цілі і досягають їх. А буває інакше. І ви чуєте, замість рішень, виправдання. Результату немає або він є, але не такий, як вам хотілося б. А все чому? Та тому що ефективність не вистачає. Спікерка практикуму знає, що таке ефективність команди і як можна її збільшити. Людмила Богуш — засновник і провідний бізнес-тренер компанії BogushTime.
Микола Ковальчук — дизайнер багатосторінкових видань, текстів і написів, дослідник естетики, семіотики та технології шрифтів і текстового дизайну. Під час лекції розповість про можливості сучасних цифрових шрифтів та те, як інновації в медіа, програмному забезпеченні та пристроях вплинуть на проектування і використання шрифтів? Що зміниться, що з’явиться, що зостанеться? Це розмова не про тренди у формах засічок, а про те, як шрифти розвиваються разом зі світом цифрових технологій.
В історії українського мистецтва ХХ століття ім’я Юрія Єгорова (1926-2008) завжди згадується мимохідь. Однак масштаб його особистості, значний творчий доробок, вплив на наступні покоління одеських художників спонукають говорити про Єгорова як про одну з ключових фігур українського мистецтва другої половини ХХ століття. У трьох виставкових залах Національного художнього музею України експонуватимуться живописні роботи Юрія Єгорова кінця 1950-х – середини 2000-х років.