Як оновлена команда розвиватиме UNIT.City

Čytaty latynkoju
Як оновлена команда розвиватиме UNIT.City

У команди UNIT.City вистачає справ та завдань, тож зібрати їх на не-ділову нараду не так вже й просто. На питання, чи планують співпрацювати із регіональними ініціативами, іншими київськими стартап-починаннями та «йти в поля», чесно зізнаються: попри те, що в команді є Анастасія Слепцова, яка раніше активно розвивала події та стартап-екосистему в Одесі, сьогодні усі зусилля зосереджені cаме на столиці. Кирило Мазур, голова напрямку розвитку бізнес-екосистеми, зауважує: «Як команда, ми зібрались лише 2 місяці тому, і перший час займалися розробкою концепції та стратегії Парку. І навіть за цей короткий термін вже встигли провести понад 100 заходів». Екосистема – це ті проекти та ініціативи, які будуть допомагати бізнесу резидентів зі знаннями, контактами експертів, інвесторів, партнерів, корпорацій, потенційних клієнтів.  У тому числі — ті, які знайомлять стартапи з успішними бізнесменами та інвесторами. Наразі працюємо над стартом AgriTech, SaaS та FinTech напрямку, а також програмою UNIT.Perks, яка дає резидентам доступ (безкоштовно або з великою знижкою) до софту, сервісів, конференцій, що дозволяє їм швидше розвиватись, використовуючи менше своїх ресурсів.

Серед резидентів UNIT.City — один з найкращих акселераторів країни. Йдеться про Radar Tech за підтримки «Київстар». Також тривають перемовини з потенційними партнерами з корпорацій, із міжнародними інкубаторами, акселераторами та організаторами міжнародних технологічних подій.

Про перспективи Києва як Smart City

Анастасія Слепцова

— В напрямку розвитку Києва як «розумного» міста, наскільки мені відомо, зараз є ініціативи і сподіваюся, що їх буде ставати більше. Щодо нашого внеску в це, то команда UNIT.City працює над декільками напрямками для трансформації міста у «розумніше». По-перше, ми створюємо умови для Smart Economy. Розвиток підприємства, яким ми й займаємось, це — Smart Environment. Ми розвиваємося як «місто у місті» і невдовзі зможемо говорити про свою інфраструктуру, яка відповідатиме усім європейським стандартам.

Про книги, які надихають та допомагають працювати

Список улюблених книг-мотиваторів у всіх різний, проте обрати є з чого. Кирило Мазур радить «Переламний момент: Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення» Малкольмп Гладуелп, «Чому я відволікаюсь» Джона Рейті та «Куди би ти не йшов – ти вже там» Джона Кабат-Зінна. Валентина Ракітіна рекомендує звернути увагу на «Спринт. Вирішуйте складні завдання і тестуйте нові ідеї за п’ять днів» (Джейк Кнапп, Джон Зерацкі, Брейден Ковіц), «Шопенгауер як ліки» Ірвіна Ялома та «Психологію впливу» — бестселер від Чалдіні. Анастасія Слепцова читає «Шок майбутнього» Елвіна Тоффлера, «Очима блазня» Генріха Бьоля та «Нестерпну легкість буття» Мілана Кундери.

UNIT.City: Команда

UNIT.City: Команда

Роман Судольский пропонує звернути увагу на такі книги:

  • «Як багаті країни забагатіли… і чому бідні країни лишаються бідними», Ерік Райнерт
  • «Думай як математик», Барбара Оаклі
  • «Контент-стратегія для веб», Крістіна Халворсон, Мелісса Рах

А от Олександра Говоруха додає до цього списку «Пиши, скорочуй: Як створювати сильні тексти» (Максим Ільяхов, Людмила Саричева) та «Почни з чому: як видатні лідери надихають діяти» Саймона Сінека.

Від читання — до роботи, а точніше — до того, чим займається і над чим надалі працюватиме кожен із учасників команди. Першим про свою роботу розповів Роман Судольський, головним завданням якого є створення і розвиток медіа.

Роман Судольский, Head of Content UNIT.City

— Суть нашої діяльності – популяризувати інновації, підприємництво, саморозвиток. Сьогодні круті контент-проекти частіше народжуються всередині технологічних компаній, а не в традиційних медіа. Я вірю, що в UNIT.City ми зможемо генерувати контент, що буде цікавий і корисний для ринку. Ми створюємо всередині Парку медійний ресурс, щоби допомагати розвитку інноваційного середовища в Україні.

Я люблю високотехнологічні бізнеси. Робота в UNIT.City дозволить не тільки бути частиною однієї з таких компаній, але й постійно перебувати в самій гущі української креативної індустрії. І робити те, що мені подобається найбільше – популяризувати високі технології, підприємництво і саморозвиток через медійний контент.

Валентина Ракітіна, Community Lead інноваційного парку UNIT.City

Основні завдання Валентини: розвиток сильного ком’юніті UNIT.City та резидентів парку через створення освітніх та нетворкінґових подій; сприяння взаємодії компаній-резидентів між собою, а також створення додаткових умов для розвитку резидентів UNIT.City. Якщо ви хочете дізнатися, які галузі представляє той чи інший резидент, хто може бути вам потенційно цікавий – Валентина та людина, яка знає все про їхні завдання та плани.

— Мені завжди подобалися проекти з викликом. Я вірю, що тільки в інтеграції, кооперації, а також на перетині сфер діяльності можна реалізовувати нові можливості, продукти і бізнеси, створюючи додаткову цінність для ринку. UNIT.City – амбітний і перспективний проект, місце, де ти допомагаєш цій інтеграції реалізуватися.

01/ 05
UNIT.City: Офісний простір

Анастасія Слепцова, Голова напрямків міжнародних зв'язків та партнерств технологічної екосистеми UNIT.City

— Ми розвиваємо «місто у місті», впроваджуємо нові можливості, розповідаємо про можливості української технологічної екосистеми всередині нашим міжнародним партнерам. Для мене та команди UNIT.City – це не тільки перший український інноваційний парк, що створено за моделями Барселони, Бостона і Торонто, а також і можливість інтегрувати технологічний та інноваційний сектор України у світовий контекст. Ми плануємо привести на територію найкращі світові корпоративні та акселераційні програми та експертні організації. Окрім цього розпочати кооперацію з технологічними екосистемами інших міст для ефективного нетворкінгу резидентів та потенційних резидентів парку. Мої завдання в рамках екосистеми UNIT.City: посилення проектів екосистеми новими партнерствами; розробка програм по роботі з новими ринками для резидентів парку.

Кирило Мазур, голова напрямку розвитку бізнес-екосистеми

Кирило очолює команду бізнес-екосистеми та займається запуском діджитал-хабів (SaaS, Big Data тощо); створенням інвесторської спільноти навколо UNIT.City; програмою UNIT.Perks (доступ резидентів до сервісів, софту, а також безкоштовний чи зі знижками доступ до міжнародних конференцій). Опікується він і платформою для нетворкінгу всередині Парку, а також співпрацею UNIT.City та стартапів-резидентів з великими компаніями.

— Бізнес-екосистема UNIT.City – це понад 20 проектів та активностей, які спрямовано на допомогу бізнесу. Її мета – швидкий зріст компаній; доступ до міжнародних ринків, корпорацій; вдосконалення мереж знайомств; можливість отримати доступ до найкращих кадрів. Саме бізнес-екосистема робить UNIT.City не просто офісом чи коворкінгом.

Олександра Говоруха

Олександра Говоруха, Head of Communications and Events

— Коли я розповідаю бізнесменам з Європи чи США про UNIT.City і його можливості, щоразу чую у відповідь: «В Україні є інноваційний парк? Вау, круто!». У більш розвиненому порівняно з нами західному світі є розуміння, що інновації – це вже не опція, а необхідність. Успішний бізнес = інноваційний. Такі бізнеси можуть народжуватися лише там, де для цього є необхідні умови: інфраструктура та екосистема. Саме такі умови ми створюємо в UNIT.City.

Моє завдання – розповісти для кого і чому ми створюємо UNIT.City. Для бізнесменів – це можливість розпочати новий бізнес або перезапустити наявний. Статус резидента Парку надає безліч переваг: набір послуг, доступ до закритих зустрічей з інвесторами, менторські програми та багато іншого. Для студентів та молодих спеціалістів – це майданчик для самоосвіти та нетворкінгу, можливість вчитися у найкращих експертів індустрії. Для іноземних партнерів UNIT.City це — точка входу в технологічну Україну.

Для всіх українців – це привід для гордості. Тут створюються нові робочі місця, знаходять себе таланти, народжуються інновації. Щоби переконатися у цьому, завітайте на UNIT.City OPEN DAY чи станьте учасниками наших бізнес-подій. Зустрінемось у UNIT.City!