10 найкрутіших кейсів доповненої реальності із Apple ARKit

Čytaty latynkoju
10 найкрутіших кейсів доповненої реальності із Apple ARKit

Оскільки ARKit по суті дає пристрою можливість точно орієнтуватися у просторі, тому у розробника немає  потреби в зовнішньому обладнанні, щоби запустити доповнену реальність.

Танцюючий робот

Не найбільша інновація, але подивитися на танці робота під Vengaboys — не найгірший спосіб побачити, як працює ARKit.

Вимірювання параметрів приміщення

Цей додаток створено Smart Picture 3D, і він допомагає в режимі реального часу вимірювати кути, розміри стін, висоту стель та інші параметри (що стане у пригоді, якщо ви регулярно проектуєте меблі, наприклад).

Багатовимірний портал

Хотіли колись одразу перейти в інший вимір? Розробка французької консалтингової агенції Nedd покаже вам, як можна відчинити двері в Нарнію.

Ігри в доповненій реальності

Цей додаток працює із використанням 3D-анімацій від 4DViews. Китайський розробник 应高选 створив цю гру для iPhone 6s на основі Unity. 4DViews відома випуском рішень для ринку VR/AR/MR.

Портали

Фінський розробник lingoded теж вирішив «погратися» у створення порталів.

Навчання танцям

Ні ви, ні ваш партнер не знаєте, як танцювати? Тоді ось вам інтерактивні діаграми, які допоможуть навчитися сальси, румби чи інших танців — автор цієї розробки Dance Reality App.

Екскурсія помешканнями

Віртуальний тур помешканнями із від фірми зі Стокгольма 3D Interactive Sthlm дозволяє візуалізувати перебування ваше у будь-якому помешканні.

Позиціонування та трекінґ

Студія Nexus Studios використала Apple ARKit на iPhone 7 для експериментів із геопозиціонуванням та шоломом віртуальної реальності Google Cardboard.

Гра в Minecraft в доповненій реальності

Minecraft вже давно доступна у VR, тож було лише питанням часу, коли вона з’явиться у доповненій реальності. Цю гру створив розробник Мет’ю Галлберґ із використанням Unity 3D.

Доповнена реальність, гра та шолом Vive

Цей додаток теж створено на основі Unity проектом Normal VR на основі шолому HTC Vive — і це зразок того, як можна змішати віртуальну та доповнену реальність із використанням мобільних технологій.