Реклама

📉 Пані мер Амстердаму: Місто намагатиметься всіляко зменшити кількість туристів 

Čytaty latynkoju
unsplash.com
📉 Пані мер Амстердаму: Місто намагатиметься всіляко зменшити кількість туристів 
  1. Головна
  2. Місто
  3. 📉 Пані мер Амстердаму: Місто намагатиметься всіляко зменшити кількість туристів 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Нещодавно пані мер Амстердаму Фемке Халсема дала інтерв’ю Bloomberg, у якому розкритикувала фокус міста на туризму та повідомила про бажання змінити цей вектор. За її словами вона намагатиметься скоригувати економічний баланс між місцевими жителями та іноземцями.

Люди, які тут живуть дуже довгий час, почуваються відчуженими. Ми не хочемо стати Венецією чи Дубровником, де історичний центр перетворився на тематичний парк. У майбутньому це має бути житлова частина міста

Фемке Халсема

Крім того, вона зазначила, що планує перенести відомий квартал червоних ліхтарів (район міста, в якому процвітає проституція та інші види секс-індустрії). Своє рішення вона пояснює тим, що навколо цього району збираються натовпи, які дивляться на секс-працівників і сміються. Як зазначила пані мер, це є порушенням прав людини.

Як рішення вона пропонує створити «еротичний центр» за межами міста. Готелі  беруть 7% за розміщення та додатково три євро за ніч. Ба більше, організовані екскурсії у кварталі червоних ліхтарів заборонені.

З 1976 в Нідерландах були легалізовані легкі наркотики й Амстердам став центром наркотуризму. Зараз влада поступово зменшує місця, де можна споживати наркотики, аби обмежити туристів у пересуванні під дією речовин.

І попри всі ці обмеження кількість туристів зростає — місто перенавантажене відвідувачами й місцеве населення відчуває утиск через це.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...