Реклама

🎶 Електронний дует ADRIATIQUE зіграє концерт у Києві

Кількість квитків обмежена: 600 місць у фан-зоні та 180 за столиками
Čytaty latynkoju
🎶 Електронний дует ADRIATIQUE зіграє концерт у Києві
  1. Головна
  2. Місто
  3. 🎶 Електронний дует ADRIATIQUE зіграє концерт у Києві
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Кількість квитків обмежена: 600 місць у фан-зоні та 180 за столиками

Згасли новорічні вогні, лютий радує відлигами, а Osocor Residence відкриває сезон грандіозних вечірок та концертів у Києві. Оголошуємо останню п’ятницю лютого днем електронно-танцювального Grand Opening 2022. 25 лютого на честь заходу відкриється абсолютно нова локація резиденції — райський сад Osocor Flower Garden. А його господарями стане швейцарський дует Adriatique.

Історія Adriatique почалася у 2008 році в Цюріху, коли діджеї Едріан Швайцер і Едріан Шала познайомилися на вечірці. Хлопці одразу зрозуміли, що створюватимуть разом музику, яку ще не бачив світ. І результат не змусив довго чекати: творчість двох Едріанів так гармонійно сплелася воєдино, що колеги за цехом охрестили дует «сіамськими близнюками».

Adriatique випускаються на найзнаменитіших світових лейблах — Diynamic Music, Afterlife, SIAMESE та багатьох інших. Творчо взаємодіють із такими мастодонтами електронної сцени, як Tale of Us, Solomun, H.O.S.H. та Піт Тонг. Регулярно потрапляють до Top 100 DJ’s від Resident Advisor. Mixmag нескінченно пише оди їхній творчості, а сет дуету на Cercle у 2019-му визнаний одним із найкращих за всю історію проєкту.

Безумовно, Adriatique — найяскравіші герої світової електронної сцени. 25 лютого їхня музична магія та райські джунглі Osocor Flower Garden занурять вас у гіпнотичну атмосферу природи, танців і справжнього земного блаженства.

Поспішайте купити квитки, адже їхня кількість суворо обмежена: лише 600 місць у фан-зоні і 180 за столиками.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...