Реклама

⛸️ Льодовий балет, фаєр-шоу, акробати та казкова історія: чим вражатиме нове шоу «Секрет ЗУВУ»  

Постановка поєднала у собі різні видовищні мистецтва
Čytaty latynkoju
⛸️ Льодовий балет, фаєр-шоу, акробати та казкова історія: чим вражатиме нове шоу «Секрет ЗУВУ»  
  1. Головна
  2. Місто
  3. ⛸️ Льодовий балет, фаєр-шоу, акробати та казкова історія: чим вражатиме нове шоу «Секрет ЗУВУ»  
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Постановка поєднала у собі різні видовищні мистецтва

Цьогоріч відвідувачів Osocor Winter Residence дивуватимуть не лише зимовим містечком, яке ніби зійшло зі сторінок книг про Гаррі Поттера, а й дивовижним льодово-цирковим шоу. 18 грудня організатори представлять нове магічне шоу «Секрет ЗУВУ». Понад 30 найкращих циркових артистів та фігуристів з усієї країни, унікальні декорації та фаєр-шоу на льоду — ну хіба це не справжні чари свята?

Чи не головна локація містечка — величезна льодова арена на 800 квадратних метрів, ввечері перетвориться на епіцентр святкового дійства разом із шоу «Секрет ЗУВУ». Це нова постановка, яка поєднала у собі різні видовищні мистецтва. Шоу можна буде побачити лише під час зимової резиденції, тож не баріться!

Osocor Winter Residence вже не вперше дивує відвідувачів масштабними льодовими шоу. Минулого року було представлено «Чаросвіт». Нині ж видовища виходять на новий масштаб, адже до льодового балету доєднаються повітряні гімнасти та фаєр-шоу. Усе для того, аби ви могли зануритись в атмосферу свята та разом з артистами розгадати секрети фантастичних звірів.

Покази шоу «Секрет ЗУВУ» стартують 18 грудня о 19:00 і відбудуться 25, 26, 31 грудня, а також 1, 2, 3, 7, 8, 9, 15 та 16 січня. Для наймолодших о 18:00 біля ковзанки стартуватиме тематичний інтерактивний квест, який стане стартом святкової пригоди.

Нагадуємо, зимове містечко уже працює та дарує посмішки усім, чиї серця відкриті для магії новорічного дива. Встигни вхопити за хвіст святкову атмосферу та приходь на власні очі побачити легендарний Хогсмід! Детальну програму та розклад розважальних заходів шукайте у соцмережах: Instagram та Facebook.

З 25 грудня до 15 січня набирає обертів совина пошта, яка прийматиме листи від дітей з усієї України. Головні герої зимового містечка читатимуть їх, а натомість надсилатимуть дітям запрошення до Osocor Winter Residence! Щоб дізнатися деталі, слідкуйте за сторінкою @osocor.residence в Instagram.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...